فرودگاه بوئنوس آیرس گزینه های سفر زیادی را ارائه می دهد

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

فرودگاه بوئنوس آیرس به عنوان اتصال به سرزمین آرژانتین به سایر نقاط جهان عمل می کند. بوئنوس آیرس دارای سه فرودگاه بسیار قاچاقی است که به راحتی از مرکز شهر پایتخت عبور می کنند و مسافرتی را در خانه و در سراسر جهان ارائه می دهند. فرودگاههای نزدیک فرودگاه بوئنوس آیرس فرودگاه بین المللی ایزیزا مینسترو پیستاریینی، فرودگاه جی نیوبری AeroPark و فرودگاه ایستگاه هواشناسی اسپرانتا است.

پرجمعیت ترین فرودگاه ها در بوینس آیرس

این سه فرودگاه به عنوان نقاط ورود مهم برای بوینس آیرس و کل کشور عمل می کنند. می توان از هر یک از این فرودگاه ها برای رسیدن به بوئنوس آیرس استفاده کرد. از آنجا که در فاصله ۳۴ کیلومتری از پایتخت واقع شده است، فرودگاه بین المللی ایزیز بیشترین استفاده و مهم ترین سه فرودگاه در آرژانتین را دارد.

پروازهای مختلف بین المللی و همچنین داخلی وجود دارد که از پایتخت به مکان های مختلف بین المللی و داخلی عمل می کنند. به غیر از این فرودگاه ها، دیگر فرودگاه های بین المللی وجود دارد که تنها برای برقراری ارتباط با کشورهای اطراف استفاده می شود. اگر به دنبال پرواز دورتر از جنوب امریکا هستید، فرودگاه ایزیزا اتصال اصلی برای پروازهای به اروپا، آمریکای شمالی و دیگر قاره ها است.

پروازهای داخلی از فرودگاههای آرژانتین

فرودگاه همچنین بسیاری از پروازهای داخلی را در سراسر کشور ارائه می دهد که "کابوتاژ" نامیده می شود. این پروازهای مفید است اگر کسی به دنبال دیدن برخی از دیدارها در داخل کشور است و مایل است زمان بیشتری برای لذت بردن از هر مقصد داشته باشد. این هواپیماها هستند که به شهرهای مختلف در آرژانتین منتهی می شوند و از فرودگاه آرژانتین جورج نیوبری AeroPark خارج می شوند و از زمان مرکز شهر بوینس آیرس در آن قرار ندارد.

هنگام مسافرت از طریق یکی از فرودگاههای محلی، یک نفر باید مالیات فرودگاه را بپردازد و برای خروج از کشور نیز مالیات خروج وجود دارد. شما باید مطمئن شوید که راهنمای سفر را برای همه مطالب یا مالیاتی که ممکن است اعمال شود، بررسی کنید.

امکانات حمل و نقل در فرودگاه شامل تاکسی، اتوبوس و سایر وسایل حمل و نقل است که یکی از فرودگاه ها را به هتل های مربوطه ترجیح می دهند. با این حال، اتوبوسها به مرکز شهر میروند.


Tags: , , , , , , , , , ,