فناوری نانو – ایجاد تغییرات پدیده در صنعت

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

به لطف فناوری نانو، مواد میکرو اندازه گیری می تواند نتایج دقیق تولید کند. مواد کامپوزیتی چند منظوره اصلاح شده نان نشان دهنده بهبود ویژگی های مکانیکی وسیع، رنگ ذاتی، کیفیت نوری، تغییر درجه حرارت، قابلیت اشتعال و مقاومت در برابر مقاومت در برابر حلال، خیاطی و هدایت CTE است.

فناوری نانو چیزی کمتر از یک تکنولوژی تبدیل نشده است. این امر به دلیل تغییرات پدیده ای در کالاهای مصرفی (سطوح، پوشش، پارچه، لوازم آرایشی، ورزشی و غیره)، هوا فضا، ساخت و ساز (سیمان، فولاد، چوب، شیشه، پوشش ها و غیره)، نظامی، حفاظت از آتش و بیشتر .

استفاده از فناوری نانو، توسعه مواد با اندازه کوچک را که می تواند نتایج دقیق تولید کند، به وجود آورده است. ابزار نانوتکنولوژی، ابزار دقیق، انعطاف پذیری و سهولت کار را ترکیب می کند.

فرصت های فناوری نانو برای هوافضا، به عنوان مثال، شدید هستند. اینها شامل افزایش توانایی های اطلاعاتی، کوچک سازی، افزایش قابلیت ها و استقلال است.

این فن آوری تقریبا در هر جنبه ای از صنعت تاثیر می گذارد –

ساختار – کامپوزیت، هدایت الکتریکی و گرما، سبک تر و قوی تر
سلول سوختی انرژی و قدرت، سوخت کارآمدتری
موقعیت، قابل اعتماد، کوچکتر
سیستم – سبک تر و کوچکتر، عملکرد بهتر

مواد کامپوزیتی نانو اصلاح شده نشان می دهد بهبود ویژگی های مکانیکی گسترده، کاهش آکوستیک، اشتعال پذیری و افزایش مقاومت حلال، رنگ ذاتی، کیفیت نوری، خیاطی CTE، هدایت و چند کاره

نانولوله های کربنی ترکیبی قابل توجهی از خواص بالقوه بالایی دارند. کاغذ باکی از فیلم های نازک نانولوله های کربنی و نانوسیم های کربنی به صورت تصادفی و مغناطیسی است. این در مقایسه با فولاد یک دهم وزن دارد اما بالغ بر ۵۰۰ برابر قویتر از فولاد است. در خارج از هواپیما قرار می گیرد، این اجازه می دهد تا رعد و برق در اطراف هواپیما جریان یابد و بدون آسیب برسد. این تداخل الکترومغناطیسی مدار و مدارهای الکترونیکی را با هواپیما محافظت می کند.

برای فناوری نانو، تهیه کننده باید به یک شرکت متخصص در تولید چنین تجهیزات متکی باشد. شرکت های برتر در فعالیت تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) فعال هستند. هدف آنها تهیه ابزارهایی است که مناسب مشتریان هستند. مهندسان آنها در همکاری نزدیک با مشتریان در توسعه ابزارها کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که اینها با هماهنگی با الزامات مورد نیاز است.

صنعت نیازمند تندبند نانو است که یک پلت فرم چند منظوره برای فعال کردن کاربر اجرای استانداردهای مختلف ASTM / ISO / DIN و غیره در همان ابزار فراهم می کند. برای انجام آزمایشات از nN تا ۱۰۰۰mN و -۱۰۰ تا ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد، از همین ابزار استفاده می شود. تریبولوژی، تند، خراش و غیره می تواند بر روی یک پلتفرم اجرا شود.

شرکت های برتر خط شامل طراحی برش لبه و راه حل های فنی که عملکرد نمونه را پشتیبانی می کنند. آنها هر چالشی جدیدی را با نوآوری برآورده می کنند و راه حل کارآمد را دنبال می کنند. ابزارهای چندمنظوره ای که در آن قرار دارند می توانند در برنامه های متنوع استفاده شوند. شرکت ها به طور پیوسته در تحقیق و توسعه مشغول به کار هستند، زیرا استانداردهای ابزارهای فناوری نانو به طور مداوم بالا می روند و آنها باید با آنها حرکت کنند.

شما همچنین می توانید خدمات مشاوره ای را از این شرکت ها انتخاب کنید. آنها دانشمندان را در کارکنان خود تجربه کرده اند، بنابراین آنها در موقعیتی قرار می گیرند تا آزمایش های متخصص و شاهد خدمات قانونی برای مشتریان ارائه دهند. شما همچنین می توانید آنها را برای خدمات تست قرارداد استفاده کنید.

برای تجهیزات قابل اعتماد، مهم است که شما منابع را از یک سازنده که آن را در آنها برای تحویل در اختیارتان قرار می دهید، ارجاع دهید. این ابزارها برای استفاده در پایان بالا قرار می گیرند، بنابراین سازنده باید اطمینان حاصل کند که این نیازهای مورد نیاز را برآورده می کند. صرف نظر از مدت زمان و محیط ذخیره سازی، ابزار باید انجام شود. در برنامه های کاربردی که این ابزار ها مستقر می شود، واقعا هیچ خطایی وجود ندارد.


Tags: , , , , , ,