ماشینکاری هوا و فضا: تکنولوژی که ما را در همه جا می برد

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

دشوار است تصور کنید چیزی که ما به سختی یا هرگز فکر نمیکنیم میتواند اثرات نامطلوبی بر زندگی ما داشته باشد. ابتدا اجازه دهید فکر می کند در مورد آسان، مانند سلاح های اولیه. هیچ چیزی بیش از چشمان تیز – اولین سلاح نوآوری بود که شروع به تمدن کرد. به طور پیشفرض از قرن ها به نفع خود است و تمدن ما در واقع ذوب فلزات و ساخت ابزار، سلاح و جواهرات است. این چیزی است که یک روز به آن منجر خواهد شد، فناوری است که به ما اجازه می دهد فضا را کشف کنیم، مرزهای خود را با جت های جنگنده و سفر در سراسر جهان حفظ کنیم. بنابراین سوال پرسیدن این است که کجا ماشینکاری هوافضا شما را گرفته است؟

صنعت هوافضا یکی از صنایع برتر است، زمانی که به تعداد زیادی از افراد شاغل و مقدار قابل ملاحظه ای پول سرمایه گذاری شده و صرف شده در اجزای مختلف هوا فضا کمک می کند. و همانطور که شما احتمالا می دانید، همه اینها در مدت کوتاهی پس از اینکه برادران وارث نخستین دشت را در سال ۱۹۰۳ پرواز کردند،

در حالی که تولید هواپیما به اندازه یک آزمایش و سرگرمی محدود است، پنج سال پس از برادران وراث پرواز اولیه Wrights هواپیمای ارتش ایالات متحده را خنثی نخواهد کرد در حالیکه مجوز اختراع مجوز شرکت فرانسوی Astra را برای تولید هواپیما در فرانسه دارد. در عین حال، بسیاری از علاقه مندان از هواپیما به ذهنیت کارآفرینی بیشتر تبدیل شده و شروع به فروش واقعی هواپیماها کردند.

با تولید هواپیما، تبدیل شدن به یک نقطه عمده تمرکز برای سال های بسیاری قبل از جنگ، آب و هوای صنعتی پس از جنگ جهان را با یک زیرساخت قابل توجه بهبود یافته است، که به طور قابل توجهی بهبود شرایط آب و هوایی برای صنعت برای دور زدن.
به عنوان مثال، کمیته مشورتی ملی آژانس هواشناسی در ماه مه ۱۹۱۵ در ایالات متحده تاسیس شد، دانشگاه ها شروع به ارائه دوره های مهندسی هواپیما کردند، طراحان هواپیمائی آمریکایی یک باند ثبت اختراع را تشکیل دادند و تولید کنندگان هواپیما انجمن تولید هواپیما را تشکیل دادند. با این حال، در حالی که صنعت به طور جدی شروع به نگه داشتن در این دوره زمانی، تا زمانی که سال ۱۹۲۰ بود که هواپیما به شکل مدرن خود را به تصویب رسید.

امروزه به سرعت پیشرفت کرده و صنعت هوافضا به نوآوری در صنایع بی شمار دیگر راه داده است، اما اگر در ماشینکاری هوا فضا نبود، هیچ جا نخواهد بود و شما هرگز نمی توانید بروید. سالهاست که صنعت هوافضا ماشینکاری فوق العاده دقیق را برای ما در هوا، فضا و در همه جا از بین برده است.

با استفاده از دستگاه های تراش و تراش CNC فوق العاده دقیق، ماشین های هوافضایی قادر به تحمل بسیار کم در هواپیما هستند – اطمینان از عملکرد و قابلیت اطمینان که کاملا مورد استفاده در کاربردهای هوا فضا هستند. با این حال، ماشینکاری هوافضا تاثیر بسیار بیشتری نسبت به هواپیما دارد.
ماشینکاری هوافضا همچنین قطعات حیاتی برای موشک، اجزای هواپیمای مینیاتوری، لایسنس نوری، قطعات برای وسایل نقلیه بدون سرنشین، قطعات ماهواره ای و غیره را تولید می کند.

بنابراین دفعه بعد شما به آرامی آسمان را در آسمان می گذرانید، لحظه ای فکر کنید و فکر کنید. فرم بسیار اولیه ای از ماشینکاری هوافضا که بسیاری از سالها پیش توسط برادران رایت انجام شده بود، یکی از نکات کلیدی برای صنایع و فن آوری است که بشر را برای همیشه تغییر داده است – و حتی حتی به اندازه ای که اغراق آمیز نیست.


Tags: , , , , , , , , , , , ,