مدرسه پزشکی + TeleMedicine = راه رفتن!

دی ۱, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

پزشکان بیشتر و بیشتر در حال بررسی مدل های کسب و کار پزشکی پزشکی راه دور برای افزایش جریان درآمد و بهبود خدمات بیمار هستند. بسیاری معتقدند آموزش دادن بیماران در مورد مزایای تله مدیسین به عنوان یک مدل موثر و بدون هزینه بدون دردسر، بهترین روش برای افزایش میزان پذیرش است.

مسلح به گوشی های هوشمند، بیماران می توانند قرار ملاقات در همان روز را برای شرایط جزئی و عمده برنامه قرار دهند. پزشکان تله مدیسین را فراهم می کنند فرصت هایی را برای مشورت با همسالان و متخصصان در ابر برای تصمیم گیری سریع تر و دقیق تر – گاهی اوقات تصمیم گیری های صرفه جویی در زندگی مانند شناسایی علائم توهین یا قریب الوقوع قلب در مواجهه بیمار مجازی.

چرا TeleMedicine؟

Telemedicine اجازه می دهد تا بیماران دسترسی به انتصاب سریع تر، اغلب بلافاصله یا در همان روز به عنوان اولین درخواست. پزشکان می توانند به تنهایی با بیماران و مراقبت های بهداشتی شخصی بدون مسافرت به دفتر یا کلینیک، شخصی شوند.

پزشکان هم اکنون می توانند از هرگونه پیگیری برای تجدید تجویز به شرایط بسیار پیچیده که در آن بیمار چندین وضعیت پزشکی و بسیاری از ارائه دهندگان را داشته باشد، از هرگونه مشکالت پیشنهادی ارائه کند. با همکاری مجازی، بحث در مورد پیشگیری از مواد مخدر بالقوه با همه ارائه دهندگان با استفاده از پلت فرم دیجیتال ایمن، راحت تر است.

بیماران می توانند از هر کجا، هر زمان و حتی زمانی که برای کسب و کار یا تعطیلات سفر می کنند، به پزشک مورد اعتماد خود دسترسی پیدا کنند. اگر خارج از شهر باشد، نیازی به دیدن پزشک دیگری نیست. و مشکلات غیر اضطراری – سرماخوردگی، درماتیت، درد گوش، و غیره – اغلب می تواند با یک دیدار مجازی کوتاه اما به جای انتظار برای بازدید از دفتر.

تکنولوژی پزشکان را قادر می سازد تا بیماران را در معرض خطر کنترل کنند، در حالیکه بیماران ابزارهای بیشتری برای کنترل فشار خون، سطح گلوکز و دیگر وسایل بهداشتی را از راحتی خانه هایشان کنترل می کنند.

پزشکی Telemedicine plus concierge یک راه حل دوطرفه است. بیماران می توانند هر بار که مشکلی دارند با دکتر معتمد صحبت کنند. در حالیکه بازدیدکنندگان مجازی اجازه نمی دهند که پزشکان قلب و ریه ها را بشنوند یا سواب گلو را بشنوند، ممکن است تصمیمات آگاهانه درباره زمان درخواست بیمار برای آمدن به بازدیدکنندگان فراهم شود. داروخانه نگهبان اطمینان می دهد که بیماران دسترسی به یک گروه معتبر از ارائه دهندگان را هنگامی که بازدید شخصی است بهترین پاسخ است. ترکیب راحت، مقرون به صرفه و تداوم مراقبت لازم برای ایجاد اعتماد بیمار را فراهم می کند.

در سال ۲۰۱۶، بیش از ۱۵ میلیون آمریکایی در خدمات مراقبت از سلامت از راه دور شرکت کردند. انجمن پزشکی تلفنی آمریکا می گوید این تعداد در حال افزایش است. مواجهه تله مدیسین موجی از آینده است و آینده در حال حاضر است.

]


Tags: , , , ,