مدل حقوق

آذر ۲۷, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

مدل سازی بسیار واژگانی از چشم اندازهای زرق و برق، لباس های خوب و محیط های لوکس و به نظر می رسد به ظاهر ماندگار است. بله، مدل های موفق به تمام این و بیشتر دسترسی دارند. دلیلی برای همه این موارد از شیوه زندگی لوکس مدل های بالا پایان است. حقوق و دستمزد یک سوپر مدل در حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلار در سال تخمین زده می شود.

همه مدلها این نوع پول را ندارند. سالن ها در کنار محبوبیت فرماندهی مدل حرکت می کنند. بیشتر محبوبیت، بالاتر از حقوق است. پله های پایین تر از نردبان توسط مدل هایی که توسط شرکت هایی که آنها را استخدام می کنند، اشغال می شوند. همانطور که کارهای بیشتری انجام می دهند و محبوب می شوند، به اسلات حرکت می کنند، جایی که خودشان می توانند نرخی را که به آنها پرداخت می شود، ثابت کند. اکثر مدل ها صدها دلار در روز است.

مقایسه مقایسهای با حقوق ماهانه یک ماهه به طور متوسط ​​به بسته شش ماهه معلم در ماه میانه معادل است. اسند، واقعا، اما درست است. اشکال مدل کاملا قابل توجه است. حتی مدل های متوسط ​​در حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال است.

آمار واقعی نشان می دهد که اله مک فرسون، سوپرمدل اواخر دهه ۱۹۹۰، در سال ۱۹۹۷ ۴۰٫۳ میلیون دلار درآمد داشته است. چندین مدل سوپرمود دیگر همواره یا مشابه آن را به دست آورده اند.

باور مشترک این است که مدل سازی یک دسترسی به پول آسان می دهد. به نظر می رسد همه ی مدل های مدل سازی به همه ی انواع لوکس ها اشاره دارد. با این حال، این همه درست نیست. با وجودی که فست فود، مدل ها سهم کار خود را برای سالن هایی که دریافت می کنند قرار می دهند. به غیر از رفتن به طبقه از گرفتن، retakes، حفظ برای دوره های طولانی و دیگر فعالیت های مربوط به شغل مدل سازی واقعی، تلاش های زیادی در پشت صحنه وجود دارد. مدل ها باید روشی دقیق از رژیم غذایی، ورزش، مراقبت از پوست و مراقبت از مو را حفظ کنند. هیچکدام از اینها آسان نیست، به خصوص بخش رژیم غذایی. بسیاری از خواسته ها و خواسته ها باید بطور محکم برای حفظ یک شکل ظاهری که به کار بردن تخصیص های مدل سازی ادامه می دهد، بکار گرفته شود.


Tags: ,