معرفی درمانهای شغلی در کلمات روزمره

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

درمان شغلی در حال حاضر یکی از محبوب ترین شغل برای کسانی است که به دنبال ایجاد تغییر در زندگی دیگران هستند. قبل از انتخاب کارآزمایی حرفه ای به عنوان یک حرفه، مهم است که بدانید حرفه شما، به ویژه آن چه که خوب و بد است. کار کردن به عنوان یک درمانگر شغلی، طرف های خوب و بدی دارد و مهم است قبل از اینکه کار حرفه ای را حرفه اصلی خود کسب کنید، اطلاعات درست را بدست آورید. این راهنما به شما کمک می کند تا نقش یک درمانگر حرفه ای را درک کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید قبل از رفتن به این زمینه.

اهداف این راهنما زیر است:

چه کسی نیاز به شغل درمانی دارد؟
درمانگر شغلی در طی توانبخشی چه کار میکند؟
یک مرور کلی در مورد کار شغلی
تصمیم بگیرید که آیا شما علاقمند به پیگیری حرفه ای در این زمینه هستید

چه کسی نیاز به درمان شغلی دارد؟

افرادی که از مشکلات فیزیکی تحت تاثیر قرار گرفته اند، به کمک OT نیاز خواهند داشت. بیماران از کودکانی که مشکلات خاصی را در زمینه توسعه مهارت های حرکتی به افراد مسن خود دارند و تلاش می کنند تا کنترل دقیق آنها را در زمانی که آنها جوان تر بودند، بازگردانده شود.

شما همچنین ممکن است با افرادی که مهارت های حرکتی خود را از دست داده اند به علت حوادث مختلف، سوانح و یا آسیب دیدگی. مسئولیت درمانگر شغلی این است که به این بیماران کمک کند تا کنترل مهارت های حرکتی خود را پیدا کنند یا حتی مهارت های حرکتی خود را توسعه دهند.

درمانگران شغلی فرصتی را برای کمک به کودکان مستقلتر و مؤثرتر در مدرسه و برای کمک به بازگشت بزرگسالان به کار پس از درمان مشکلات جسمی، به آنها ارائه می کنند. از زمان به زمان، شما نیز ممکن است برای کمک به افراد سالخورده پس از سقوط یا صدمه به آنها کمک کنید.

نقش یک درمانگر در توانبخشی چیست؟

به عنوان یک درمانگر شغلی، وضعیت فعلی فرد، گاهی اوقات با کمک اعضای خانواده، برای تعیین اهداف درمان، انجام این فعالیت ها و تحقق این اهداف، شناسایی می شود. همچنین وظیفه شما برای نظارت بر رشد بیمار شما است. هنگامی که اصلاحات لازم است، شما نیز مسئولیت آن را خواهید داشت.

در تاریخ های خاص، شما باید از بیماران خود در خانه ها، مدارس و یا محل کار خود بازدید کنید تا در مورد پیشرفت های آنها بپرسید. درمانگر شغلی به خانواده بیمار کمک خواهد کرد تا هر گونه آموزش مورد نیاز برای موفقیت درمان را فراهم کند. توضیحات شما به شما اطمینان می دهد که بیمار در اسرع وقت بهبود می یابد.

حقیقت پشت نام – چیست "درمان شغلی"؟

مردم اغلب فکر می کنند که کار شغلی با کار اداری مرتبط است. اصطلاح "مشاغل" به آن وظایف روزانه که برای عملکرد عادی نیاز دارند، اشاره دارد و می تواند شامل مسواک زدن مو و دندان، بستن کفش و تغذیه خود باشد. اینها به عنوان "مشاغل" شناخته می شوند.

هر کسی که شروع به از دست دادن توانایی رفتن به این فعالیت های روزانه خواهد شد فوق العاده تحت تاثیر قرار. به عنوان یک درمانگر شغلی، شغل شما برای کمک به این افراد به دست آوردن توانایی خود برای مراقبت از خود است. شما قطعا به مردم کمک خواهد کرد که زندگی خود را به طور معمول یک بار دیگر.

شغل درمانی برای همه کار نمی کند، اما کسانی که حرفه را دنبال می کنند، اغلب آن را بسیار متقاعد می کنند.Source by Matthew J Cormier


Tags: , , , , ,