مقدمه ای بر حسابهای سپرده گذاری وام

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

این واقعا یک ترجیح شخصی است. اول اجازه بدهید به تعریف من از سپرده بدهم. یک سپرده صرفا یک حساب برگزاری دو طرف است که یک شخص پول را به آن می پردازد که پس از اتمام معامله پرداخت می شود. از لحاظ خانه اول شما یک حساب سپرده برای پرداخت مالیات بر دارایی و بیمه مالک خانه استفاده خواهد شد. بسته به نوع وام مسکن شما، ممکن است لازم باشد از حساب سپرده برای پرداخت مالیات بر املاک در خانه خود استفاده کنید. حساب های سپرو باعث کاهش خطر و در بعضی موارد می توانند راحتی را اضافه کنند.

ریسک کاهش:

برای شما خطر کمتری وجود دارد، این برای وام دهنده است، تا مطمئن شوید که مالیات ملک خود را پرداخت می کنید تا مانع از فروش اموال خود در حراج شود. اگر در پایان سال مالیات دارایی خود را صرفه جویی کنید، می توانید این را به عنوان کاهش ریسک خود در نظر بگیرید – با یک لایحه برای مالیات بر دارایی و بدون پول به آن پرداخت می کنید !!

افزودن راحتی:

برای شما، این جایی است که شما برنده شوید و شرکت های وام مسکن از دست می دهند! شما مجبور نیستید که با یک لایحه شوکه شوید و فقط یک وام را به وام دهنده بدهید. "پرداخت خانه" شامل پرداخت وام همراه با مالیات املاک و ماه و بیمه صاحب خانه می شود. سه صورت حساب یکی شد!

Downside to Escrow:

همه ما یک دوست یا همسایه شنیده ایم که می گوید: "خب، من هنوز نمیتوانم ماشین را بگیرم، چون پرداخت خانه ما فقط بالا رفت، ما آن را ندیدیم!" بله، این می تواند در هولناک شرکت سپرده ها اتفاق بیافتد. خب، صادقانه بگویم که این واقعا هتک حرمت آنها نیست. بدیهی است که این افزایش مالیات بر دارایی شما (از طریق ارزیابی دوره ای) یا بیمه مالک خانه شماست. البته، این فرض می کند که یک وام ثابت ثابت دارید.

اگر سپرده گذاری شما توسط وام دهنده شما نیازی ندارد، ممکن است تصمیم بگیرید که بهتر از آن نیست که آن را داشته باشید. خوب است که شما در ارتباط با آنچه مالیات اموال و حق بیمه شما باشد ارتباط برقرار کنید. به علاوه، هنگامی که یک کشوی غیر کشویی به نظر می رسد و ارزش ملک را براساس شهرستان بیست درصد افزایش داده است، او بیشتر به چالش جدیدی دست می یابد.Source by Paul Brrians


Tags: , , , , , ,