نحوه رسیدگی به مراقبت از کودک با حساسیت

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

راهنما مراقبت از کودک – هوشمندانه و حساس است

هیچکس نمی خواهد با فرزندان خود مبارزه کند. واقعیت این است که داشتن اختلاف با پدر و مادر دیگر فرزندان شما می تواند کاملا به هر کس دیگری در خانواده تان هولناک باشد. به سختی، نیاز به مبارزه گاهی اوقات بسیار مهم است. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا جنگ های گمرکی فوران می کنند. هنگامی که این اتفاق می افتد، آنها در طول مسیر خود قربانی های زیادی می کنند. چگونه فرزندان خود را نجات می دهید در حالیکه اطمینان حاصل کنید که آنها آسیب پذیر نمی شوند؟ در این مقاله ما به شما راهنمایی هایی در مورد نحوه مراقبت از کمک های نگهداری از کودک داده می شود.

در نظر داشته باشید که فرزندان شما دارای نیازهای خاصی هستند که هنوز برای ملاقات شما نیاز دارند. آنها را در حالت تعلیق قرار ندهید زیرا شما در حال مبارزه با ترتیبات آداب و رسوم خود هستید. سعی کنید اطفال را از جزئیات ترتیب نگه دارید.

همچنین در نظر داشته باشید که فرزند شما دوست پدر و مادر دیگر دارد، بنابراین سعی نکنید آنها را در مقابل دیگران قرار دهید یا از آنها به عنوان پیاده طلاق استفاده کنید. نگه داشتن بچه ها برای اولویت بیشتر والدین در این شرایط است، اما همیشه همیشه یادآوری می شود! اطمینان حاصل کنید که هر روز برای آنها وقت می گذارید و به آنها کمک می کنید که نیاز دارند. به یاد داشته باشید این واقعا برای آنها سخت است.

گاه پلیس مجبور به دخالت در مراقبت از کودک می شود. این هیچ تفاوتی در این نیست که آیا شما شماره تلفن را دارید و یا شما در حال بازدید هستید، ضروری است که شما با همکاری افسرانی که در وسط مبارزه قرار دارند، کار کنید. اگر پرونده شما به دادگاه برسد، احتمال دارد که پاسخ دهندگان که به صحنه پاسخ داده اند از خواسته می شود که نظرات و یا داستان های خود را در مورد این که چرا آنها نامیده می شود، به اشتراک گذاشته شود. همکاری بسیار مهم است. لازم به ذکر است که این قانون است. اختلاف نظر با یک افسر پلیس قطعا برای شما کار نخواهد کرد.

در حال حاضر شما فرزندان خود را به اندازه کافی می دانید تا بدانند که آنها نظرات و احساسات هم دارند. یکی از نارسایی هایی که ما شاهد آن هستیم این است که والدین نمی توانند با فرزندان خود صحبت کنند که در مورد پرونده های مربوط به آنها مهم است. اکثر والدین بچه ها را فراموش می کنند که نیاز به گفتن دارند. وقتی بچه های شما خیلی جوان هستند، این خوب است. با این حال، هنگامی که آنها کمی قدیمی تر هستند، ایده خوبی است که از نظرات آنها نیز بپرسید. حتی در سن ۴ یا ۵ سالگی کودکان می توانند بسیار مورد احترام قرار گیرند که در آن بیشتر وقت خود را با آنها صرف می کنند. برخی از قضات این را در نظر می گیرند و خواهان شنیدن از بچه ها خواهند شد. شما ممکن است چند دلیل برای یک مقاله مانند این وجود داشته باشد شگفت زده شوید. شاید شما در حال تغییر یک زندگی هستید و فقط می خواهید اطلاعاتی داشته باشید. شاید شما فقط باید از عمه سالی کمک بگیرید تا او را از دست دادن فرزندان خود به یک همسر مزاحم جلوگیری کنید؟ مهم نیست که چرا در حال آماده شدن برای نبرد بر زندگی دیگران هستید، نباید این را فراموش کنید. این موضوع یک رمز و راز نیست، بسیاری از آن را گذرانده اند. ماده ای دیگر مانند این مهم نیست. به همین دلیل است که دادگاه خانواده در گوشه کوچکی از نظام عدلی قرار دارد. سگ خواب را ببوسید


Tags: , , , , , , ,