نقل مکان به فلوریدا؟ کجا پیدا کردن کار در فلوریدا

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

فلوریدا – حرفه ای روشن در "دولت آفتاب"

فلوریدا، افرادی که دوست دارند در تعطیلات، به دلیل آب و هوای زیبا خود، مقصد گردشگری مشهور جهان. بیش از یک هزار مایل از سواحل بی سر و صدا و هوای گرمسیری مردم را از سراسر جهان به فلوریدا منتقل می کنند. این هیچ رمز و رازی نیست که چرا بیش از یک هزار نفر در روز به فلوریدا نقل مکان می کنند.

زندگی در فلوریدا

هزینه زندگی در فلوریدا کمی بالاتر از ایالات متحده است، رتبه بندی ۳۲st از ۵۰ ایالت با توجه به شاخص قیمت زندگی ACCRA برای Q1 در سال ۲۰۰۹٫ با این حال، قیمت خانه در حال حاضر بسیار مقرون به صرفه با توجه به انجمن ملی رولتورز، در ماه مارس سال ۲۰۰۹، به طور میانگین در ۱۴۱،۳۰۰ دلار افزایش یافت. مالیات برای ساکنان نیز در فلوریدا پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر است، و این یک گزینه مطلوب برای نقل مکان است.

طبق اداره تحقیقات اقتصادی و تجاری دانشگاه فلوریدا (۲۰۰۷)، جکسونویل بزرگترین شهر بزرگ در ایالت است که دارای بیش از ۸۵۰،۰۰۰ ساکن است. میامی دومین شهر بزرگ است که به خاطر سواحل زیبای پر زرق و برق، محل زندگی شبانه و مکان های عالی برای غذاهای دریایی تازه شام ​​شناخته می شود، میامی طیف وسیعی از فرصت های تجاری برای کارآفرینان را ارائه می دهد. دیگر مناطق بزرگ شهری در فلوریدا شامل تمپا، سنت پترزبورگ، اورلاندو، هیله، فورت لادردیل و تالاهاسی هستند که همه آنها طعم منحصر به فرد خود را از سرگرم کننده فلوریدا زندگی می کنند.

آب و هوای کلی در فلوریدا گرمسیری است. مناظر زیبا با مایل از سواحل درخشان و مقدار زیادی آفتاب است. تابستان ها بسیار گرم و زمستان خفیف است. به طور کلی، آب و هوا فوق العاده است، به همین دلیل است که بسیاری از بازنشستگان قدیمی تر تصمیم به نقل مکان به فلوریدا برای گذراندن سال های طلایی خود را در دولت ایالات متحده.

جایی برای پیدا کردن کار در فلوریدا

پیدا کردن کار در فلوریدا با استفاده از سایت های جستجوی شغلی

اینترنت یک ابزار قدرتمند برای کمک به شغل رویایی شما در فلوریدا است، اما ابتدا باید بدانید کجا نگاه کنید صدها سایت جستجو در شغل در وب برای کمک به شما در پیدا کردن فرصت های شغلی، کسب اطلاعات در مورد کارفرمایان بالقوه، و دیدار با متخصصان محلی در زمینه حرفه ای خود وجود دارد. لیست زیر برخی از بهترین سایت های جستجوی شغلی محلی و تخته های شغلی ملی را فراهم می کند و محل خوبی برای شروع جستجوی شغلی خود در فلوریدا است.

o Beyond.com: فهرست مشاغل فلوریدا .
o Jobing.com: فلوریدا مشاغل
o SimplyHired: FloridaJobs.Jobamatic.com

جایی که برای یافتن مشاغل گردشگری در فلوریدا

با بیش از ۶۰ میلیون نفر از فلوریدا هر ساله بازدید کنید نیازی به گفتن نیست که گردشگری صنعت شماره یک در ایالت است، که در حال حاضر در سطح ایالات متحده چهارمین درآمد را تولید می کند. اورلاندو، خانه Disney World & # 39؛ جالب و پر از مقصد با انواع سرگرمی و پارک های آب و سایر فعالیت های خانوادگی. بزرگترین تعطیلات تعطیلات در جهان، دبی والت دیزنی، فرصت های شغلی را برای هزاران نفر که به فلوریدا نقل مکان می کنند، فراهم کرده است.

بنابراین، اگر شما به دنبال یک شغل در صنعت گردشگری و مهمان نوازی هستید، فلوریدا انتخاب عالی برای نقل مکان است، چرا که آن را در تعدادی از گزینه های حرفه ای به ارمغان می آورد. بسیاری از نام های برتر در مهمان نوازی در فلوریدا حضور دارند تا سهم کسب و کار بزرگ توریستی را که دولت تولید می کند، به دست آورد. گردشگری ۱۱۰،۱۸۰ نفر از نزدیک به ۳۷۰،۰۰۰ کارمند را در میان کارفرمایان بلندپایه فلوریدا ۲۰۰۸ به خود اختصاص داده است و تا حدی بزرگترین بخش در ایالت است. جهان والت دیزنی – بیش از ۶۰۰۰۰ شغل را تامین می کند. اگر شما به فلوریدا نقل مکان میکنید و علاقه مند به کار در صنعت گردشگری و مهمان نوازی هستید، باید از

o شرکت والت دیزنی: Corporate.Disney.Go.com
o هتل بین کانتیننتال: IHGPlc.com
] o Marriot: Marriot.com
o Mandarin Oriental: MandarinOriental.com
o Royal Caribbean: RoyalCaribbean.com
o Carnival Cruise Lines: Carnival.com

19659002] کشاورزی دومین منبع درآمد برای فلوریدا است. این صنعت طی چند سال گذشته به دلیل رویدادهای طبیعی مانند طوفان ها و بسیاری از این مناطق در معرض برخی از مبارزات بوده است، اما در حال حاضر به سرعت در حال بهبود است و کشاورزان فلوریدی ها در سال های آتی در انتظار ردیف گسترده ای هستند. بخش های بالای سقف باغداری، جنگلداری و کشاورزی میوه و سبزی هستند. به گفته اداره کشاورزی و خدمات مصرفی فلوریدا در فلوریدا اخیرا، دولت برای افزایش رقابت صنایع تخصصی اختصاص داده است ۸۵۰،۰۰۰ دلار. بنابراین، اگر شما حرفه ای کشاورزی هستید، ممکن است فکر کنید که برای حرفه ای موفق، به فلوریدا بروید.

o مزارع کوینسی: Quincy-Farms.com
o فلوریدا طبیعی: FloridaNatural.com

جایی که برای یافتن جابجایی هوا و فضا در FL

نوک شمالی ایالت به ایستگاه فضایی ناسا و کندی تبدیل شده است . از زمانی که ناسا در اینجا تاسیس کرده است، هوافضا یکی دیگر از حوزه هایی است که دانشمندان و سایر متخصصان پیشرفته را از سراسر جهان جذب کرده است. آب و هوای گرمسیری گرم برای فعالیت های هوافضا مفید است.

o Nasa.gov

بهترین شانس برای شما در جستجوی کار شما در فلوریدا! این واقعا جای خوبی برای انتقال آن است! من می توانم شهادت بدهم


Tags: , , , , , , , ,