هزینه حذف لیزر مو – چگونگی انجام لیزر قیمت با روش های دیگر حذف مو؟

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

حذف موی لیزر در حال حاضر در ایالات متحده به عنوان یک روش کاهش مو دائمی مجوز دارد.

در مقایسه با سایر روش های حذف مو، درمان لیزر راه حل بسیار طولانی تر را ارائه می دهد. اصلاح معمولا باید روزانه انجام شود، کرم های شیمیایی باید حداقل هفتگی استفاده شوند و موم برای مدت ۴ تا ۶ هفته بسته به نوع بیمار بستگی دارد. در مقابل، لیزر ها موی دائمی مو را پیشنهاد می دهند و با استفاده از روش های منظم تاکید می تواند برای تمام موارد و اهداف یک راه حل دائمی برای از بین بردن موهای ناخواسته ارائه دهد. اکثر مردم می دانند که در مقایسه با روش های دیگر حذف موهای مزوتراپی از لیزر استفاده می شود. با این حال، بسیاری از آنها هنوز هم با هزینه های تصحیح هزینه های لیزر حذف لیزر تصویب شده است.

یکی از مشکالت با کم کردن هزینه هزینه درمان لیزر این است که با هیچ دقت دقیق نمیتوان دقیقا پیش بینی کرد که چه تعداد درمان یک بیمار خاص ممکن است نیاز داشته باشد. این به این معنی است که در کلینیک هایی که هزینه آن بر مبنای درمان مبتنی بر درمان است، هزینه کل درمان تقریبا غیرممکن است. درمانگاه ها می توانند بدون ارائه پیش بینی از تعداد درمان های مبتنی بر بیماران، رنگ مو و پوست. به طور کلی، بیماران با پوست سبک تر و موهای تیره تر، برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به درمان کمتر دارند.

برخی از کلینیک ها با ارائه کل هزینه های حذف مو به این نااطمینی غلبه می کنند. قیمت اولیه به این ترتیب شامل بسیاری از درمان ها است که شما نیاز دارید تا نتیجه ای را که مشتری با آن خوشحال است، بدست آورد. به طور کلی، هرچند، این مزایا را برای بیمارانی که پوست تیره تر یا سبک تر دارند و برای درمان هایی که ممکن است غیرقابل قبول باشد گران هستند. برای بیماران با ترکیبی بهینه تر از مو و رنگ پوست، این مدل هزینه اغلب درمان گران تر از آن است که در غیر این صورت ممکن است. با این حال، روش هزینه این است که بیمه در مورد هزینه های مربوط به بیمه ارائه شود.

حذف موهای لیزر قطعا گران تر از سایر روش های حذف شده است که قبلا در مورد هر فرایند ذکر شده است. با این حال، با توجه به پایداری درمان، درمان لیزری تقریبا قطعا ارزان تر از سایر روش ها در دراز مدت است. این به این دلیل است که درمان لیزر نیازمند به طور متوسط ​​۶ تا ۸ درمان است تا موثر باشد، در حالی که درمان های مواجهه یا مشابه، اثری بسیار طولانی دارند و باید تا ۱۳ بار در سال برای زندگی تکرار شود.

روشن است که درمان لیزر در واقع گزینه ارزان تر از سایر روش های حذف مو است، علیرغم هزینه اولیه درمان.


Tags: , , , , , , , , , ,