همه چیز درباره پاککننده شستشوی آلی

آذر ۲۵, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

پاک کننده شستشو چیست؟

استفاده از یک تی شرت تمیز پس از حمام خنک، روز تازه ای را برای روز خود می دهد و این به لطف پاک کننده لباسشویی شماست که لباس های خود را مرتب و تمیز نگه می دارد. مواد شوینده شستشو یک نوع از تمیز کننده است که برای تمیز کردن لباس های شسته شده مورد استفاده قرار می گیرد. رختشویی بخشی غیرمستقیم از کارهای خانه است؛ زیرا شستن ورق ها و لباس ها به علت خاک، عرق و از بین بردن سلول های پوستی ضروری است، هر روز با مواد غذایی و انواع مختلف ذرات تماس می گیرند. مواد مختلفی وجود دارد که در ساخت یک مواد شوینده برای شستشو استفاده می شود، از جمله سورفکتانت ها مهم هستند که لباس های خود را تمیز نگه می دارند.

از آنجا که مواد شوینده تجاری مواد شیمیایی شامل مواد شیمیایی مختلفی هستند که برای انسان و محیط زیست مضر هستند، مردم از مواد شوینده آلی استفاده کرده اند.

بیشتر بدانید در مورد مواد شوینده آلی:

مواد شستشوی آلی هستند که مواد پاک کننده هستند که حاوی فسفات، کلر یا هر ماده شیمیایی دیگر نیست که ممکن است خطرناک یا خطرناک برای سلامتی انسان و محیط آنها باشد . . این نوع مواد شوینده نیز هیچ عطر از رنگ های مصنوعی را حفظ نمی کند و بنابراین برای افرادی که دارای آلرژی و پوست حساس هستند، ایمن هستند. این می تواند بگوید که شرکت های دستور غذا مواد شوینده آلی مواد طبیعی و بی خطر است.

چرا مواد شوینده آلی:

آیا شما در نظر گرفتن لباس های خالص و تمیز را بهای سلامتی اعضای خانواده تان را در نظر بگیرید؟ پاسخ واضح است و استفاده از مواد شوینده آلی در طول زمان افزایش می یابد. علاوه بر سلامت، هزینه کربن تولید و سمیت مواد شیمیایی مواد شوینده تجاری تهدیدی برای محیط زیست است. برخی از خطرات عمده ای که توسط مواد شیمیایی مورد استفاده در این مواد شوینده تجاری قرار می گیرند عبارتند از: سمیت به جلبک ها و سایر موجودات آبزی، مشکلات بهداشتی در افراد مانند سوزش پوست، سرطان و دیگر موارد، آب شیرین یوتروفیزه، پایداری در محیط زیست، شستن آب اسیدی و دیگران.

از آنجا که مردم بیشتر و بیشتر از خطرات مربوط به مواد شوینده تجاری آگاه هستند، گزینه های گنر برای این افراد برای مصرف کنندگان فعلی قابل دسترس هستند. انواع محصولات زراعی و بهداشتی مانند صابون گوگو و دیگران توسط افراد سالم و محرک محیط زیست استفاده می شود.

مواد شوینده آلی خود را بسازید:

مواد شوینده آلی را می توانید در یک فروشگاه مواد غذایی پیدا کنید یا حتی می توانید آنها را آنلاین سفارش دهید. اما اگر شما آنها را پیدا کنید که گران هستند یا نمیتوانند پیدا کنند، هیچ چیز بهتر از یک مواد شوینده منزل ساخته نیست.

مواد شوینده شستشو مواد شیمیائی خود را نه تنها به محیط زیست کمک می کند بلکه کیف پول خود را نیز تامین می کند. علاوه بر این هنگام ساخت این مواد شوینده آلی در خانه، می توانید تب را در مقدار و نوع مواد مورد استفاده خود نگهدارید و همچنین می توانید اعضای خانواده خود را از هر نوع مواد تشکیل دهنده ای که حساس هستند محافظت کنید.

نحوه تهیه مواد شوینده آلی در خانه:

برای ایجاد بهترین مواد شوینده آلی در خانه، ابتدا باید موارد زیر را جمع آوری کنید:

– دیگ بزرگ و یک فنجان متوسط ​​
– یک فنجان بورا
– یک فنجان بوراکس
– یک فنجان بوراکس
– یک فنجان نوشابه گازدار

– یک سطل از ظرفیت ۵ گالن
جعبه گره

گام به گام دستورالعمل:

۱٫ ابتدا گلدان بزرگ را بشویید و ۴ فنجان آب را در آن بگذارید و ظرف را در حرارت بالا بخورید تا آب جوش شود.
۲٫ بعدا، در حالی که آب جوش است، نوار صابون آلی را بیرون بیاورید و در جعبه ترمیناتور قرار دهید. سپس یک کاسه متوسط ​​را بگذارید و جعبه را بر روی آن بگذارید تا لکه های صابون را بگیرد.
۳٫ پس از آن، تراشه صابون در آب جوش قرار می گیرد و سپس گرما به پایین می افتد تا آب بجوشد.
۴٫ حالا یک قاشق بزرگ بزنید، مخلوط صابون و آب را بشویید تا صابون حل شود.
۵٫ بعد، ۳ گالن آب در یک سطل گرفته می شود و این فنجان بوراکس و ۱ فنجان نوشابه گازدار اضافه می شود.
۶٫ پس از آن، محلول آب و صابون به سطل اضافه می شود و تمام مواد تشکیل دهنده با هم همخوانی دارند.
۷٫ در نهایت، سطل با یک پوشش پوشیده شده است و مخلوط اجازه می دهد تا حدود ۲۴ ساعت بماند. در حال حاضر، هنگامی که درب باز شود، مخلوط ظاهر می شود در یک ژل از قوام و برای بار شستشو، استفاده از ۱ فنجان مواد شوینده پس از تکان دادن.

بنابراین اجازه دهید برخی از تلاش های ما از طرف ما و گام های کوچک برای سبز کردن برای محافظت از سلامت ما و همچنین محیط زیست با استفاده از مواد شوینده آلی است.


Tags: , , , , ,