وام های Stafford، مقدمه ای کوتاه

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

در سال ۱۹۶۵، کنگره آمریکا برنامه برنامه وام تحصیلی دانشجویان فدرال خانواده (FFELP) را برای کمک مالی به افراد ایجاد کرد. یک منطقه از این برنامه وام، وام های دانشجویی استافورد است که برای اولین بار برنامه ریزی شده بود تا به دانش آموزان با نیازهای مالی واقعی کمک کند، اگرچه در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از وام های تحصیلی فدرال را نشان می دهند.

با گذشت زمان، وام های وام دانشجویی استافورد، همراه با سناریوهای تغییر یافته، دوباره اصلاح شده اند و امروزه دو نوع وام مالی وجود دارد: یارانه و غیرقابل تحملی.

برای وام های حمایت شده، دولت آمریکا مسئولیت بازپرداخت هر نوع بهره ای را که از طریق یک تاریخ خاص از وام به یک وام اختصاص می یابد، تا روزی که دانش آموز شروع به پرداخت وام مالی می کند، پذیرفت. به طور کلی، یک دانشجو مجبور نیست که پرداخت ها را در شرایطی که در دوره تحصیلی باقی بماند و یا به عنوان یک برنامه نیمه وقت یا بیشتر و همچنین برای مدت شش ماه پس از پایان دوره خود . دانش آموز هنوز می تواند پرداخت کند، اگر او بخواهد این کار را انجام دهد.

از آنجا که علاقه به یارانه پرداخت می شود، وام های دانشجویی به طور معمول فقط در مورد نیاز فراهم می شود و مدیران هر دو دانش آموزان را بررسی خواهند کرد. و درآمد خالص خانواده هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا دانش آموز برای دریافت وام تحصیلی تحصیلی یکی از دانشجویان یارانه دریافت شده یا نه. دانش آموزان ملزم به ارائه یک برنامه رایگان برای فرم کمک های دانشجویی است که شامل مشخصات درآمد خالص است، و سپس هر دانش آموز عدد نامیده می شود به نام پیش بینی تخفیف خانگی (EFC)، توسعه یافته با استفاده از درآمد اعلام شده است.

تقریبا دو سوم از تمام وام های پرداخت شده استفوردر به دانش آموزان کالج و والدین کمک می شود که درآمد ناخالص خود را با کمتر از ۵۰،۰۰۰ دلار در سال تنظیم کنید. یک سهم اضافی از وام های دانشجویی یارانه به خانواده ها در محدوده ۵۰-۱۰۰٫۰۰۰ دلار در هر سال اعطا می شود. به دنبال این طبقه بندی از & amp؛ نیاز به & # 39؛ می شود کمی گیج و کمی کمتر از یک دهم از وام دانشجویی به دانش آموزان همراه با درآمد خانواده ترکیبی بیش از ۱۰۰،۰۰۰ $ ارائه شده است.

برای دانش آموزانی که نیازی به دریافت وام تحصیلی یارانه ندارند، بیشتر می توانند وام مالی Stafford را بدون دریافت کمک کنند. تمایز اولیه در این مرحله این است که دانشجوی دانشجو باید تمام پرداخت های بهره وام دانشجویی را تکمیل کند، گرچه دوباره پرداخت معمولا تا ۶ ماه پس از دوره تحصیل دانشجویان شروع نمی شود.

کار وام مالی Stafford unsubsidized به این معنی است که وام میتواند نسبتا بالا با قیمت بالا باشد، زیرا که در طی دوره مطالعه افزایش یافته و پیش از آن مبلغ بازپرداخت موقت نیز افزایش مییابد. اجازه دهید یک مدل تا حدودی ساده را در نظر بگیریم.

بگذارید بگوییم یک دانشجو در آغاز سال اول خود، ۵۰۰۰ دلار، با نرخ بهره ۶٫۸ درصد، وام گرفته است. تقریبا در پایان سال تحصیلی، مبلغ سود مورد نیاز ۳۴۰ دلار است که inturn به مبلغ وام اضافه می شود. در طی ۱۲ ماه آینده، دانشجویان کالج، مبلغی معادل ۵۳۴۰ دلار به مبلغ ۶/۸ درصد، مبلغی معادل ۳۶۳ دلار خواهند داشت و پس از دو سال افزایش به ۵،۷۰۳ دلار می رسد. بدیهی است که این نمونه به طور کامل صحیح نیست زیرا علاقه هر ماه تعیین و استفاده می شود، اما اصول این وام مالی خاص را نشان می دهد.

وابسته به میزان سرمایه ای که هر ساله قرض گرفته می شود و همچنین زمان قبل از بازپرداخت، می توانید ببینید که کدام دانش آموزان احتمالا مبلغ قابل اعتماد برای سود خود را با تأخیر در بازپرداخت مربوط به وام دانشجویان استافورد می پردازند.

با وجودی که به وضوح هزینه بالایی دارد، باید در نظر داشته باشید که برخی از راه های مختلف برای پرداخت هزینه تحصیلات پیشرفته، عموما گرانتر هستند و بسیاری از دانش آموزان کالج قادر به رفتن به کالج نیستند وام صندوق وام دانشگاه استافورد.Source by Ben McNicholl


Tags: , , , , ,