پتروپلیس، برزیل – محل برای رفتن هنگامی که شما می خواهید از راه دور از جمعیت

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

ما در ریودوژانیرو وارد کشتی کشتی کروز سفر Azamara برای یک کروز ۷ روزه شدیم. در حالیکه منتظر بودیم که کروز ما را ترک کند تصمیم گرفتیم تور را به پتروپلیس برسانیم. ما شنیده بودیم که این شهر دوست داشتنی بود که پادشاه و خانواده اش ماه های تابستان خود را برای فرار از گرما و رطوبت و جمعیت گردشگران صرف کردند.

اگر در ریو بمانید و بخواهید مسیر ضرب و شتم را از شهر خارج کنید، این مکان عالی برای بازدید است. پتروپلیس در ۶۰ مایلی شمال ریو واقع شده است. پتروپلیس (شهر پدرو (پادشاه)) یک جواهر پنهانی است. برای هر کسی که بخواهد از گرما و رطوبت ماه های تابستان توسط ساحل دور شود، این مکان برای رفتن است. شما یک راننده موتور را یک جاده سیمانی بادی باریک باریک می گذارید که تنها در یک جهت حرکت می کند و مناظر زیبا است. شما چند بار برای استفاده از دستشویی های محلی (دستمال مرطوب را با خودتان ببندید) متوقف کنید تا آگاه باشید که این یک کشور خارجی است و پاکیزگی همانند آن در ایالات متحده آمریکا نیست. این امکانات در داخل فروشگاه های کوچک جاده ای قرار دارد که می توانید نوشیدنی های نوشیدنی و تنقلات و سوغاتی خریداری کنید.

پتروپلیس در سالهای دهه ۱۸۰۰، بازسازی تابستانی برای دادگاه امپراتوری بود. هنوز این خانه وارث تخت Com Pedro de Orleans و Branganca است. شما می توانید در اطراف یک شهر کوچک سرگردان باشید و یا از طریق پارک ها و بیش از پل ها و کانال ها سوار بر اسب عبور کنید. خیابان ها هنوز از لامپ های قرن ۱۸ استفاده می کنند و پتروپلیس یک روستای کوچک زیبا است که در اطراف آن بسیار آسان است.

کاخ برای تورها باز است، اتهامی وجود دارد، اما من آن را به یاد نمی آورم، آن را در قیمت تور ما گنجانده شده است. شما باید کفش خود را بردارید و در حالی که در داخل محل اقامت سلطنتی روی دمپایی قرار دهید. این کاخ زیبای بازسازی شده Dom Pedro II است و تاج امپراتوری را با ۶۳۹ الماس و ۷۷ مروارید و قطعه های زیبای چین دارا می باشد.

شما ممکن است تصمیم بگیرید که یک تور پیاده روی طول بکشد که حدود ۳ ساعت طول بکشد، از جمله زمان کافی برای حمل و نقل و جاذبه های دیگر. تورها معمولا در کلیسای جامع سائو پدرو د الکانتارا آغاز می شود، جایی که مقبره امپراتور دیم پدرو دوم و همسرش دونا ترزا و دخترشان شاهزاده ایزابل را پیدا می کنند.

سیاه و سفید در اینجا در پتروپلیس Casa do Barao از ریو Branco و Casa do Barao د Maua است. همچنین کاخ کریستال (Palacio Crista) را از دست ندهید. از سال ۱۸۷۹ در فرانسه وارد شده و امروزه برای رویدادهای خاص استفاده می شود. شما نمیتوانید از دستش بربیاید، درست در وسط مرکز شهر در وسط یک پارک کوچک است. امروزه برای رویدادهای خاص استفاده می شود. ما در آن روز عید پاک هفته ۲۰۰۸ بود و شهر آن را برای عید پاک تزئین کرد.

پتروپلیس به چندین مناظر زیبایی مانند Palacio da Princess Isabel و خانه پدر و مادر برزیل و هواپیمای Casa de Santos Dumont مجهز است.

رستوران های زیبا در پتروپلیس وجود دارد. ما متوقف شدیم و دارای Churrascaria معتبر بودیم (کباب برزیلی). Churrascaria شامل یک نوار سالاد / دسر است و کارمندان صبر کنید در اطراف هر جدول با چند قطعه مختلف گوشت (گوشت گاو، گوشت خوک، سوسیس) و مرغ (مرغ) راه می روند. اگر یک گروه گیاهخوار در گروه شما وجود داشته باشد، کارکنان اطمینان حاصل خواهند کرد که آنها نیز به اندازه کافی غذا می خورند.

زمان ما در پتروپلیس تقریبا به اندازه کافی نبود، ما می توانستیم یک روز اضافی را برای خرید و صرف غذا از طریق روستای کوچک صرف کنیم. هانس کریستین اندرسون، یکی از افسانه های شهر را به من یادآوری می کند.


Tags: , , , , , , , , , , , , ,