پرورش جوجه ها – تهیه تخم مرغ های آلی خود

آذر ۲۵, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

تخم مرغ های تولید شده در مقایسه با تخم مرغ های تولید شده در منزل

تخم مرغ های ارگانیک رشد یافته در خانه بسیار راحت تر از تخم مرغ های تولید شده هستند. ویتامین ها و مواد مغذی شما در تخم مرغ های ارگانیک که توسط مرغ های رومینگ رایگان ساخته شده اند، بسیار مهم تر از تخم مرغ های تولید شده هستند.

شما ممکن است یکی از آنهایی باشد که تخم مرغ را از نظر تجاری نمی خورند تولید شده و مورد بررسی برای نقص ها و غیره بیش از احتمالا شما بعد از اینکه شما زیر را بخوانید، متفاوت فکر کنید.

Cage Free Roamers: هنگامی که یک مرغ اجازه داده شده به قفس آزاد و خوردن اشکالات، سبزیجات و غیره، تخم مرغ غنی از پروتئین و یا ویتامین هایی هستند که بدن ما به منظور سالم بودن نیاز دارد.

آفت کش ها: تخم مرغ های تولید شده در خانه دارای احتمال بیشتری برای آفت کشیدن هستند – نه با تخم مرغ های تجاری. خوراکی که به جوجه های تجاری رشد می کند می تواند عناصر نامطلوبی را به آن افزوده و سموم دفع آفات از جمله آنها باشد.

Rich Colour: شاید شما شاهد کیک یا خمیر کوکی هستید که مادرت هنگام تولد خیلی خوشتان آمد یا شنیده می شود از رنگ زرد بیشتر خمیر که تخم مرغ کمک به ارائه مخالف رنگ تخم مرغ امروز است. این شواهدی از مرغ سالم است که رژیم غذایی غنی از مواد مغذی را خورده است.

اندازه تخم مرغ: شاید شما متوجه شده باشید که اندازه تخم مرغ ها در سال های اخیر کاهش یافته است. بسیاری از تخم مرغ های کوچک به اندازه بزرگتر نسبت به اندازه مورد استفاده آنها برچسب گذاری می شوند. تخم مرغ های تجاری از مرغ هایی تولید می شود که مرغ های رومینگ رایگان نیستند. بنابراین، این دلیل است که تخم مرغ می تواند کوچکتر باشد.

کمتر مستعد ابتلا به بیماری: جوجه هایی که در یک مرغ خوب در معرض عفونت قرار می گیرند و از قفس آزاد می شوند، احتمال ابتلا به بیماری هایی را که مخالف رشد تجاری هستند، کمتر می کند. مرغ ها پرندگان باکتری در قفس های کوچک کمرنگ نیستند، بنابراین، آنها شادترند. بسیاری از مرغ های تولید شده در مرغ در یک انبار یا انبار در قفس هایی قرار دارند که کشیده شده اند و بسیاری از قفس ها بالا می روند. بیماری در این گونه مرغ ها رایج است که از زمانی که پرندگان آلوده می توانند سبب پوسته شدن سلول های تخم مرغی شوند، چیزهایی را ترکیب می کنند. و چه اتفاقی می افتد زمانی که جوجه های آلوده با جوجه ها پردازش می شوند که شاید از آنها سالم تر باشند؟ این بدان معنی است که گوشت احتمال خوبی دارد که با گوشت مرغ بیمار آلوده شود.

تخم مرغ به طور مناسب حمل نمی شود:

یک احتمال واقعی دیگر از تخم مرغ های تجاری که در آن حمل می شود، تخم مرغ ها در دمای مناسب باعث می شود یک مصرف کننده به احتمال بسیار خوبی برای بیمار شدن داشته باشد. شما در هنگام رفتن به کارگاه مرغداری در حیاط خلوت خود این مشکل را برای جمع آوری تخم ها ندارید و بلافاصله آنها را در یک کولر قرار دهید. شما می دانید که تخم مرغ حمل شده و چگونه سرد شده است.

آیا فکر نمی کنید وقت آن رسیده که بتوانید شیوه زندگی پایه ای بیشتری پیدا کنید که می تواند سالم تر از آن باشد؟ بسیاری از مردم به شما می گویند که تغذیه یک مکان عالی برای شروع است تا راه خود را برای سالم تر و شادتر داشته باشید. و بالا بردن جوجه های خود را که شما را با گوشت و تخم مرغ ارگانیک فراهم می کند، شروع به مسیر درست است.


Tags: , , , , , , , ,