پیدا کردن شغل رویایی خود را در صنعت ورزش

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

از طریق اروپا و سراسر جهان، چندین گزینه سرگرمی وجود دارد که باعث می شود تا مردم به همان شیوه ای که باشگاه ها و لیگ های ورزشی را جذب می کنند، باشد. بسکتبال، فوتبال و هاکی در سالیان متمادی به میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده و میلیاردها پوند را به لیگ ها و باشگاه ها می رساند. به این ترتیب، صنعت ورزش یکی از موفق ترین در جهان است و به طور مداوم در حال رشد است. تعداد کمی از طرفداران، تعداد زیادی از متخصصان را در نظر می گیرند که برای باشگاه ها، لیگ ها، تبلیغ کنندگان و جوامع برای ایجاد رویدادهای ورزشی امکان پذیر است.

واضح ترین فرصت ها برای رشد حرفه ای در ورزش ها در آموزش ورزش و مدیریت تیم است. فارغ التحصیلان با زمینه پزشکی و برخی از تجربه در ورزش را همیشه پس از مربیان تیم گرفته شده است. فارغ التحصیلان دیگر که تجربه مربیگری یا مدیریتی دارند، همراه با مدرک تحصیلی، اغلب در مدیریت باشگاه یا موقعیت های اجرایی در یک لیگ ورزشی قرار می گیرند. با مسائل مربوط به تدارکات و مالی که هر روز با یک لیگ روبرو می شوند، متخصصان متخصص باید هر جزئیات دقیقه را اداره کنند.

یک منطقه پر رونق صنعت ورزش در تبلیغات، بازاریابی و حمایت از روابط است. این احتمالا بزرگترین منطقه رشد برای مشاغل در ورزش است، زیرا حامیان بزرگتر و قراردادهای بزرگتر در دنیای ورزش به صورت عادی در می آیند. تبلیغ کنندگان و متخصصان بازاریابی در جمع آوری اطلاعات در مورد تیم خود، از جمله بازاریابی خلاقانه در خیابان و استفاده از اینترنت کمک می کنند. متخصصان روابط حامیان کمک می کنند فاصله بین حامیان مالی شرکت ها و اداره تبلیغات باشگاه های ورزشی، میانجیگری مسائل و ارائه بازخورد در مورد ایده های تبلیغاتی را پر کنند.

در حالی که متخصصان جوان ممکن است بخواهند رویاهای ورزشی خود را از طریق مشاغل فوق الذکر تحقق بخشند، ممکن است سخت کار کردن رویای این رؤیاها باشد. متخصصان جوان ممکن است سعی کنند ورزش را به عنوان یک مربی تیم برای یک باشگاه فوتبال کوچک ببرند، اما متوجه می شوند که تحرک رو به بالا در لیگ محدود است. متخصصان دیگر ممکن است برای یک حق رای دادن در هاکی بزرگ کار کنند اما احساس می کنند که آنها در زدن گم شده اند. به منظور کمک به تعادل مناسب، متخصصان ورزش باید با یک آژانس استخدام کار کنند. بسیاری از آژانس های استخدام، ارتباطات منحصر به فرد با لیگ ها، باشگاه ها و آگهی های تبلیغاتی درگیر در انواع ورزش ها دارند. همچنین سازمانها می توانند به مهارت های جوان مهارت های انگیزشی کمک کنند تا بتوانند در کارشان موفق شوند. متخصصان جوان باید به یک سازمان استخدام با کیفیت بپیوندند تا این کار را برنده شوند.


Tags: , , , , , , , ,