چرا مهندسی هوافضا یکی از جذابترین کارهای جهان است

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

مهندسی هوافضا یکی از معدود مواضع بالایی است که امروزه به آن نیاز دارد. اکتشافات فزاینده ای در مورد فضای گستردۀ فراتر از حد افق زمین، با پیشرفت در این زمینه امکان پذیر است. حقایق بی شماری در انتظار فضاهای بین پلانتی هستند. این فرصت های شغلی مختلفی را برای مهندسان هوافضایی و برای کسانی که در تلاشند یکی باشند، ارائه می دهد.

مهندس هوا فضا، انواع هواپیماهای هوایی و فضایی را طراحی می کند، از جمله هواپیماهای کوچک و بدون سرنشین، از هواپیماهای کوچک به ماهواره ها. مهندسان هوا و فضا، همه جانبه هستند و نیاز به توانایی کار مستقل و در میان تیم های چند رشته ای دارند. دانش انباشت در مورد آیرودینامیک، هواپیما، نیروی محرکه و علم مواد ضروری است.

مدرک کارشناسی مهندسی حداقل الزم برای ورود به این حرفه است، اگر چه ممکن است در دیپلم، لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا مورد مطالعه قرار گیرد. سطوح در بخش های مهندسی هوا فضا در بسیاری از دانشگاه ها. درجه پیشرفته اغلب انتخاب خوبی برای ادامه تحصیل شما و به روز کردن خود با روند در زمینه است.

اقتصاد امروز یک اقتصاد جهانی است. شرکت های هواپیمایی آمریکایی محصولات در سراسر جهان ارسال می شود. اکثر شرکت های اصلی در صنعت هوافضا دارای دفاتر و سایت های تولیدی در سراسر جهان هستند. مردم در سراسر جهان نیاز به هواپیما، تولید برق، لوکوموتیو، کشتی ها و هر محصول دیگری که می توانید تصور کنید. شرکت هایی که این محصولات را ایجاد می کنند نیاز به مهندسین برای ایجاد و توزیع این محصولات بین المللی دارند.

اقتصاددانان دولتی انتظار دارند که شغل مهندسین هوافضا به سرعت به عنوان میانگین برای تمام مشاغل از سال ۲۰۱۸ رشد کند. تکنولوژی جدید و طرح های جدید هوا و فضاپیمای باید تقاضا را افزایش دهد. ناگزیر، مهندسان ماهر و آگاهتر از امروز به جانبان تبدیل خواهند شد و هرگز مجبور به کاهش کار خود نخواهند شد، بنابراین نیازمند مجموعهای از ذهنهای کنجکاو هستیم تا میراث راکتیو را به فضاهای کهکشانی ادامه دهیم و حقایق مفید را برای کمک به محدودیتهای ما وجود داشتن.

هر کار حرفه ای چیزی است که شما از آن ساخته اید، اما شما نمی توانید هوافضا را برای همه محصولات هیجان انگیز ضرب کنید. حرفه ای هوا و فضا بسیار رضایت بخش و هیجان انگیز است. شگفت آور است که انسان ها می توانند طراحی، ساخت و تبدیل به وسیله های حسابداری را که می توانند از زندگی انسان فراتر از مرزهای زمین حمایت کنند، فوق العاده است. این صنعت جهانی است و کلیدی است که اقتصاد ما را هموار کند، مرزهایمان را حفظ کنیم و روحیه انسانی را زنده و زنده کنیم. این طرف خلاق و ذهنسنج مهندسان هوافضایی است که باعث می شود همه چیز هیجان، سریع تر، بهتر، ارزان تر، قابل اطمینان تر و ایمن تر باشد.


Tags: , , , , , , , ,