چگونه آلت تناسلی مرد بزرگ مانند ستاره پورنو – ۵ اسرار که من تضمین می کنم شما از قبل شنیدید!

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

شما ممکن است بخوانید یا شنیده اید که برای رشد آلت تناسلی شما باید قرص های مخصوص مصرف کنید یا از پمپ های فشار استفاده کنید یا حتی وزن خود را تا پایان چند ماه مجازات کنید. خوب هیچ کدام از این ها شما را دیک بزرگتر نخواهید کرد. این بسیار ساده است و شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از افراد درباره ۵ اسرار که من با شما به اشتراک میگذارند نمیدانم. اگر از این ۵ اسرار استفاده می کنید، این ALL شما باید ۸، ۹ یا شاید حتی ۱۰ اینچ آلت تناسلی را درست کنید، مثل یک ستاره پورنو!

در اینجا آنچه را که منتظر بوده اید:

گردش

با گردش خون جریان در اینجا مشخص است. مقدار خون مجاز به ورود به مجازات شما، به دلیل ۴ امتیاز بعدی، تاثیر مستقیمی خواهد گذاشت. برای دریافت خون به اندازه کافی ممکن است که از طریق بدن شما گردش کند، شما باید حداقل روزانه ۵-۶ لیتر آب بنوشید و رژیم غذایی حاوی مواد معدنی کلیدی مانند روی و آهن را بخورید. جریان خون شما بسیار آسان است و همچنین برای بزرگ شدن آلت تناسلی ضروری است.

قلب و عروق

سلامت بدن شما خواهد بود تایمر رشد سریع آلت تناسلی مرد برای شما رخ می دهد. یک سیستم قلبی عروقی سالم به این معنی است که خون به طور موثرتر در اطراف بدن حمل می شود، جریان خون بحرانی بهبود می یابد و رشد زمانی که سیستم قلب و عروق شما قوی است سریعتر می شود. برای بهبود شما لازم نیست که یک ستاره ورزشی باشید، فقط به طور منظم تمرین کنید و در حفظ سطح عادلانه تناسب اندام باشید.

کشش

تمرین کششی باعث ایجاد کشش در سلول های آلت تناسلی شما خواهد شد که سلول ها را به بزرگ شدن تحریک می کند، به این معنی که طول آلت تناسلی رشد می کند.

Jelq

ورزش حرکات جلیقه هنگامی که در حالت نیمه راست قرار می گیرد که باعث ایجاد گلبول های قرمز در آلت تناسلی می شود، خون را به آلت تناسلی می رساند. آنها اکنون می توانند کمک به آلت تناسلی ضعیف تر شوند.

هورمون رشد

این نکته برای هدف مورد نظر قرار گرفته است، به طوری که به احتمال زیاد مهمترین آن است. ۲ تمرین در بالا برای آلت تناسلی شما هیچ کاری انجام نخواهد داد مگر اینکه شما دارای هورمون رشد مناسب برای رشد آلت تناسلی باشید. آلت تناسلی نمی تواند به تنهایی رشد کند، نیاز به تحریک دارد و پس از آن نیاز به بلوک های ساختمانی برای رشد دارد، قشر رشد و بیوشیمی آن بلوک های ساختمانی هستند.

یک سیستم بیوشیمیایی با ایجاد تراز بیوشیمیایی ها و هورمون های مورد نیاز برای رشد جدی، محیط مطلوب برای رشد بدن انسان را ایجاد می کند.

با استفاده از این ۵ اسرار به معنای آن است که جنایتکار شما به طور قانونی به همان اندازه که میخواهید، تبدیل خواهد شد.


Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,