چگونه برای افزایش سینه های مردانه – کشف اسرار طبیعی سینه های مردانه

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

اگر شما مردی هستید که می خواهد سینه های خود را افزایش دهد، گزینه های متعددی برای شما وجود دارد. این واقعا ساده تر از آن است که شما فکر می کنید که سینه های نر را رشد دهید و نتایج شگفت انگیز را فقط در چند ماه به دست آورید. اجازه دهید به برخی از گزینه های مختلف که در دسترس شما هستند را بیابید.

بعضی از مردان ترجیح می دهند به جای اینکه وقت خود را به طور طبیعی رشد سینه های نر را به دست بیاورند، به مسیر رضایت بخش بروید. این به معنی جراحی است و عوارض زیادی وجود دارد. گرچه مزایای رشد فوری در آن وجود دارد، اما نابودی ها به مراتب بیشتر از مزایای آن است.

اول، سینه مردانه گوشت اضافی زیادی ندارد که برای سینه های جراحی به نظر می رسد طبیعی است. اغلب ایمپلنتها بسیار دور نگاه می کنند و به نظر کمبود بافت سطح بسیار دشوار می باشند. شکایت های جدی تر شامل جدایی جدی از بافت سینه می شود که زخم های زیادی را به همراه می آورد و می تواند زندگی شما را به خطر بیندازد. جراحی همیشه عوارض و برای بسیاری دارد، این فقط یک گزینه خوب نیست.

به منظور ایجاد سینه های نر به طور طبیعی، شما نیاز به ایجاد عدم تعادل هورمونی در بدن خود را مجددا ایجاد کنید. این اتفاق می افتد گاهی اوقات در برخی از مردان و به عنوان gynecomastia نامیده می شود. برای ایجاد این عدم تعادل و اجازه دادن به بدن خود را به انطباق با تعادل هورمونی جدید، شما نیاز به مکمل های طبیعی است که بافت پستان خود را هدف قرار می دهد.

این احتمالا امن ترین راه برای رشد سینه های نر است که به نظر می رسد و طبیعی است. اگر چه نتایج به چند ماه می رسد، اما آنها در مقایسه با ایمپلنت ها معمولا برترند. این خطرات حداقل در مقایسه با ایمپلنت های سینه مرد بسیار طبیعی هستند.

به منظور رشد سینه های نر، شما باید مکمل هایی مانند Mamormx یا Fuel Bust را مصرف کنید. اگر چه این محصولات به طور عمده به زنان عرضه می شود، اما در مردان تاثیرات مشابهی دارند. بافت پستان مردانه یکسان است با سینه های زن، اما عدم وجود هورمون ها به این معنی است که رشد نمی کنند.

با استفاده از یکی از این مکمل ها، به طور طبیعی می توانید سینه های نر را رشد دهید که واقعا از سینه های زن قابل تشخیص نیست. اکثر مردان این نتایج را به اندازه دو ماه گزارش می کنند، با میانگین رشد در حدود یک تا سه فنجان. مهم است که دقیقا به پیشنهادات سازنده بپردازید تا بهترین نتایج را بدست آورید. شما همچنین می توانید ماساژ سینه با این مکمل ها را برای نتایج حتی بهتر بهتر ترکیب کنید.

اگر میخواهید سینههای نر را رشد دهید، بسیار امنتر از مصرف سوخت مامورمز یا سوختگی است. گیاهان این ترکیبات برای قرن ها استفاده شده اند و خطر عوارض جانبی بسیار کم است. چرا سلامت خود را با جراحی رعایت کنید، زمانی که می توانید نتیجه های طبیعی و طبیعی تر را با یک مکمل گیاهی سالم ببینید؟ هزینه مصرف مکمل گیاهی نیز بسیار پایینتر از عمل جراحی است، و این یک گزینه مناسب برای کسانی است که نمیتوانند ایمپلنت گران را تامین کنند.


Tags: , , , , , , , ,