چگونه به ذهن بمباران شغل ضربه

دی ۱, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

مهم نیست که شما آن را صدا بزنید، یک کار ضربه، دادن یک سر یا اشتباه، یکی از اولین مواردی که شما هنگام خندیدن مکیدن را شروع می کنید، رفلکس تند است. اکثر مردان به نظر می رسند که میخواهند گاوهای خود را تا جایی که می توانند آن را دریافت کنند (به خصوص در لحظه ای که تقدیر می کنند) گلو خود را پایین بیاورند. همانطور که قبلا ذکر شد، طبیعت مردی است که میخواهد خروس او را به شما هدایت کند تا آنجا که او بتواند آن را دریافت کند، مخصوصا در لحظهای که او میبیند. اگر او می خواهد تمام خروس خود را در شما، شما می توانید همه را در آن را؟ آیا می خواهید همه چیز را در آن قرار دهید (آیا واقعا واقعا لازم است همه آن را در نظر بگیرید)؟ در نظر بگیرید: طول دهان خود را از لب ها تا پشت گلو حدود ۳ تا ۳ است، در حالی که طول متوسط ​​دروغ ۵ تا ۵ است. طبق قوانین طبیعت این که همه ی آن دیک به دهان شما غیر ممکن است، اما قوانین جنسیت می گویند که شما می خواهید این همه را در داخل خود ببرید.

بسیاری از زنان می توانند این کار را انجام دهند و بنابراین شما می توانید. از خروس خود را به شما همانطور که شما می خواهید. شما فقط آن را به دهان خود را به عنوان شما را در آن جا، و سپس گلو خود را بر سر خود را کشویی تا بقیه آن را در دهان خود است و صورت خود را در بوش خود را دفن شده است. آن را به نام عمیق تلخ، و هنگامی که شما واقعا به مکیدن خروس می کنید، شما احتمالا می خواهید این کار را انجام دهید. این اصطلاح در فیلم پورنو ۷۰ ساله با همین نام با بازی ( در حال حاضر Linda Lovelace، بدنام است. او اولین زن نیست که به هیچ وجه این کار را انجام دهد: زنان در طول قرن ها مردان خود را گلویشان کرده اند و فقط اصطلاح مورد استفاده امروز را تبلیغ کرده اند. [۱۹۶۵۹۰۰۲] آیا کسی می تواند یک گلو عمیق را یاد بگیرد؟ بله و نه. به عنوان مثال، اگر یک حفره دهانی کوچک دارید و سعی دارید یک آلت تناسلی بسیار بزرگ را به گلویتان بچرخانید، مهم نیست که میل شما چه قدر است، ممکن است از لحاظ جسمی غیرممکن باشد. این گفته می شود که در اغلب موارد، با برخی از تمرینات، "به طور متوسط" زن به راحتی می تواند به شدت گلو "آلت تناسلی" به طور متوسط. افراط در هر صورت نادر است. آیا واقعا باید این کار را انجام دهید تا سر خوبی داشته باشید؟

شما می توانید بدون استفاده از گلو خود، یک قصه افسانه ای را به خود بدهید. به یاد داشته باشید، اکثر این اقدامات در خروس او رخ می دهد – مصرف بیشتر آن در دهان شما به سادگی بستری شدن در کیک است. شما می توانید دهان خود را بر روی سر دیک خود و دست خود را بر روی شفت خود استفاده کنید و او را در ابر ۹ قرار دهید. اما شاید شما نوعی از زن را دوست داشته باشید که هم کیک و هم چروک را دوست داشته باشد و هم مایل است برای آن کار کند – حتی اگر این بدان معنی است که چهره خود را در بوش خود ببندید. اگر چه اکثر مردان از کیک راضی هستند، اما بسیاری از مردان وجود ندارد که اگر قرص های قرمز را ارائه می دهند، کاهش می یابد. شما باید آن را به اندازه کافی آزمایش کنید تا کشف کنید که آیا از این عمل لذت می برید – اگر آن را امتحان کنید و فقط آن را دوست نداشته باشید، آن را انجام ندهید. و این به ویژه گسستن کسی را که انتظار آن را نداشته است، برآورده می کند. هنگامی که تمام طول را برای اولین بار اسلاید می بینید، چشم آنها رشد می کند به اندازه یک دلار نقره ای! چرا میخواهی به گلو عمیق یاد بگیری؟

چهار دلیل به من بلافاصله می آیند:

اول، آن را بصری هیجان زده است. بسیار آشکارا تحریک کننده است! بسیاری از شما یک آلت تناسلی مردن عمیق را در فیلم ها یا عکس های یک زن دیده اید. این یک تصویر بسیار وابسته به جنس مخالف است، به خصوص در حال تماشای گردن و گلو او را گسترش می دهد و به همان اندازه که آلت تناسلی کشویی در داخل و خارج است و یکی که همه مردان بر روی!

دوم، اگر طعم اسپرم مردانه خود را دوست ندارید، اما او می خواهد در دهان شما انزالی، زمانی که شما یک گلو عمیق را انجام دهید، سر آلت تناسلی او خیلی عمیق است که از جوانه های طعم گذشته کسانی که پشت زبان هستند. در حالی که این طعم را کاملا حذف نمی کند، هنگامی که با این کار انجام می شود، آنقدر قوی نیست.

سوم، این یک چیز قدرتمند برای یک زن است. او باید به او کاملا اعتماد کند. او تمام کنترل را دارد

چهارم، هنگامی که به درستی انجام می شود، با شور و شوق و مهارت، اکثر مردان آن را بسیار، بسیار لذت بخش است. تصور کنید لذت خود را هنگامی که شما را می شنوید مردانه زاری با لذت به عنوان شما انجام کارهای خود را به آلت تناسلی مرد که اکثر مردان تنها از رویای!

برای مرد شما چه احساسی دارد؟

اکثر مردان گزارش میدهند که آنها احساس "حلقه لذت بخش" را در اطراف دور قلم درست زیر سر دارند و حس زیبایی را که در زیر دندان قرار دارد، جایی که سر به شفت میپیوندد (به هر حال، این منطقه حساس ترین منطقه آلت تناسلی است. هنگامی که به درستی انجام شود، شما می توانید مرد خود را به ارگ ​​بسیار قدرتمند با مکیدن و لیسیدن در این نقطه است.) تقریبا هیچ کس نمی گوید آنها این احساس را دوست ندارند. این به نظر می رسد WAY بیش از حد دشوار است!

واقعا بسیار آسان است که یاد بگیریم "همه را در آن بیابیم". گرفتن خروس خود را در گلو آسان است – گرفتن گلو خود را استفاده می شود وجود دارد. اگرچه آناتومی دهان و گلو شما ممکن است کمی خسته کننده باشد، خواهید دید که چقدر آسان است که دندان سخت خود را به گلویتان برسانید. بزرگترین مانع برداشتن آن در گلو شما اندازه ی خروس یا گلویت شما نیست – آن را به شدت خم شدن پشت دهان خود را در ورودی به گلویتان است. در مقابل یک آینه دیوار ایستاده و از یک آینه دست استفاده کنید تا یک نمای جانبی خوب از سر و گردن خود بگیرید. دهانتان را باز کنید و سر خود را به عقب برگردانید و ببینید که دهان بازتان تقریبا با گردن شما هماهنگ است. وجود دارد، آن خم تقریبا رفته است. گاو پسر شما را حس کنید که واقعا انعطاف پذیر است – به ویژه پایان آن. به شکل سر آن نگاه کنید شما متوجه خواهید شد که هیچ مشکلی در آن منحنی وجود ندارد.

کمی آناتومی بیشتر – شما در این زمان. به یاد بیاورید که طول دهان شما (حفره دهان) ۳ تا ۳ است "از لب ها به آنچه که من میخواهم به پشت گلویتان برگردانم (قسمت عمودی گلو شما که می بینید وقتی نگاه می کنید در یک آینه) رحم شما – لوله به ریه های شما – در جلوی گردن شما قرار دارد (شما می توانید با انگشتان خود احساس کنید). مری شما – لوله به شکم شما – نشسته پشت سر و روده است. گلو شما – که عمودی است و حدود ۴ "طولانی – دهان خود را به مری شما در یک خط مستقیم متصل می شود. هنگامی که شما هر چیزی را به دهان خود می گیرید، زبان خود را در برابر پشت دهان خود (پالت نرم با یوولا متصل شده) افزایش می دهد تا گلو را ببندید. هنگامی که شما بلعید، زبان خود را به عقب می ریزد و همه چیز را در دهان خود را به گلویتان می گذارد و به مری شما می رسد. در حنجره شما حنجره دارای یک فلپ یا درب است – قسمت انتهایی آن – که بسته شدن حنجره را برای جلوگیری از ورود هرچه بیشتر به تراشه خود (مثلا تقدیر خود) هنگام فرو بردن. چیزی که در مورد این آرایش است این است که شما اجازه می دهید اسکار دیک خود را از دهان خود به پایین گلویتان وارد کنید بدون وارد شدن به حنجره خود و یا نگرانی از طناب صوتی خود.

گلو شما حدود ۲ عدد در ورودی آن است (کمی کمتر از پشت به پشت که پشت حنجره عبور می کند). این قطر نسبتا متوسطی است که نسبت به "متوسط" دایره است. حدود ۱ "در قطر، به طوری که خروس او به طور کلی به نفس نفس خود را بدون تمرین و تهویه مناسب نیست. بنابراین، ریاضی می گوید که شما به راحتی می توانید دهان و گلو را روی یک دایره ای که حدود ۷ "9" طول دارد و در حدود ۱ "" به ۲ "قطر است، بچرخانید. چگونه این را با اندازه ی مرد شما مقایسه می کنیم؟ : این آمار بیش از نه نفر از هر ده نفر را شامل می شود. این کار باعث می شود که لب های شما در برابر کشاله ران شما قرار بگیرد و سر دیک خود را فقط بر روی پایین گلویتان فشار دهید. ؛ خروس شما فقط در مورد پر کردن دهان و گلو است، شما احساس احساس پر کردن آن را می خواهم.

به نظر می رسد بزرگ در نظریه، اما من واقعا می توانید آن را انجام دهید؟

اجازه استفاده از به همین ترتیب که همه کسانی که لنز دارند خواندن را درک می کنند. به یاد داشته باشید که دشواری که شما بیش از نیاز غیر داوطلبانه به لرزش چند بار اول شما سعی کردید لنز خود را لمس کنید، و برای کسانی که سخت تماس سخت، شما را به یاد داشته باشید ناراحتی متوسط ​​و اشک های فراوان اولین بار آنها را در چشمان شما گذاشتند اما با تمرین و صبر و شکیبایی شما قادر به متوقف کردن اذیت نشدن بودید p تجربه هر گونه ناراحتی، آنها را در اولین تلاش، و (به تدریج افزایش زمان زمانی که آنها را در چشم خود را) به جایی که شما می توانید آنها را در تمام طول روز نگه دارید. همین موضوع در مورد throating عمیق است! به همان شیوه که شما واقعا می خواستید لنزهای تماسی خود را بپوشانید، اگر واقعا می خواهید یاد بگیرید که یک گلو عمیق بکشید، صبور باشید و تکنیک های شرح داده شده در بخش های بعدی را تمرین کنید، و شما خواهید بود در همه جا هیچ وقت در کلاس جهانی درجه یک وجود ندارد! قول میدهم! برو جلو و امتحان کن.

آنچه که من می خواهم بگویم این است که قبل از این که یک خروس واقعی را بیدار کنی، باید مشاغل خود را انجام دهید. در حالی که بحث های فنی در مورد چیزی به عنوان لذت بخش و عاطفی به عنوان جنس سرگرم کننده نیست، از سوی دیگر شما نمی خواهید به هر گونه شگفتی ناخوشایند که شما را خاموش قبل از اینکه شما لذت بردن از throating عمیق را تجربه کنید. شما & # 39؛ نیاز به یادگیری برخی از جزئیات ساده است که به شما کمک می کند تا رفلکس واکنش خود را به دست آورید و نفس خود را کنترل کنید قبل از لذت بردن از throating عمیق واقعا می تواند لذت ببرد.

بدیهی است، هنگامی که شما شروع به مکیدن خروس خود کردید، یکی از اولین مواردی بود که هنگام رفع خستگی خود، خیلی زود رفلکس شد. این گرایش طبیعی بدن شما زمانی است که یک جسم خارجی مانند یک خروس عمیق سفت و سخت سعی کند تا به گلویتان برسد. اما با تمرین می توانید یاد بگیرید که رفلکس تند تان را کنترل کنید. سپس شما یاد می گیرید که چگونه زبان خود را استراحت کنید، بنابراین می توانید دندان خود را از پیش بکشید و به گلویتان برسید (همچنین باید در طول زمان کاملا عمیق تان زبان خود را یاد بگیرید).

در حقیقت، یادگیری واقعا بسیار زیاد نیست. شما قبلا دچار خروس خود را در دهان خود کرده اید – حالا همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که آن را در گلویتان بکارید. در اینجا چیزی است که شما انجام می دهید: یک کت و شلوار نرم و انعطاف پذیر از اندازه مناسب داشته باشید، بنابراین می توانید آن را در حالت خصوصی در حالت خصوصی خود تمرین کنید (سخت ترین ژله ها راحت تر هستند). شما ممکن است بخواهید آنچه را که "دوگانه دونگ" نامیده می شود دریافت کنید به طوری که شما مستقیما با طول کافی برای نگه داشتن آن – ۱ "" در قطر و حدود ۱۰ "طولانی (!) اندازه مناسب برای شروع است. قطر بزرگتر نیست و شما برای مدت طولانی نیاز به دانستن اینکه چقدر خروس شما می توانید بپردازید نیاز به این دارد که اگر خروس پسر شما بزرگتر از قطر باشد، آن را نیز به "" گسترده تر از آلت تناسلی خود بدهید. (پس از یک و سه ماهه تسلط خواهید داشت، شما می خواهید اندازه بزرگتر را تمرین کنید تا بدانید زمانی که وقت آن رسیده است، موفق شوید. حقیقتا، شما میخواهید من چیزی را بلع کنم؟

شما فقط از dildos استفاده میکنید تا عضلات گلو را از بین ببرید: ابتدا با کوچکترین و کار خود را بالا ببرید (از آنجایی که عضلات گلو مثل هر عضله دیگری هستند بدن شما، شما متوجه خواهید شد که آنها را خم کردن و گسترش بیشتر شما تمرین است.) به یاد داشته باشید که هرچه سخت تر است، بهتر است آن را برای مرد شما احساس می شود، و، قط پایان به اندازه و ش گلو از گلویتان، حتی ممکن است بتوانید از طریق دهان خود (و یا حتی از طریق بینی خود) به آرامی نفس بکشید، پس از دوش گرفتن از پالت خود و به راه خود را به گلویتان بدهید. در غیر این صورت، یاد بگیرید تا زمان تنفس خود را با سکته مغزی و کت و شلوار dildo. توجه: هرگز، هرگز، هرگز در هات داگ، سوسیس، خیار، کدو سبز، و یا حتی موز کنجد تمرین کنید. آنها می توانند وارد گلو شوند و شما را خفه می کنند! آیا شما یک رفلکس واقعا قوی gag دارید؟ سپس این را امتحان کنید –

اگر هیچ واکنشی نامطلوب به این دارو نداشته باشید، یک یا دو لوزال گلو درد را در دهان خود را حدود ۱۵ دقیقه قبل از شروع تمرین با کرم پودر (آن را به آرامی بیهوش کن گلویتان و کمک به از بین بردن رفلکس گنگ تا زمانی که شما آن را استفاده می شود آن را در گلو خود استفاده کنید). یک روش جایگزین این است که یک قاشق چایخوری از روغن Oragel (یک دارو که معمولا برای خنثی کردن لثه هنگام درد دندان درد ایجاد می کند) قرار دهید، در یک سرنگ قرار دهید، سرنگ را در پشت زبان خود قرار دهید، سرنگ در محتویات پشت گلو، و بلع پس از یک لحظه یا پس گلو شما کاملا بی حس می شود. این اثر حدود ۵ دقیقه طول خواهد کشید، در صورتی که هیچ چیز را نوشیدنی نکنید (فقط بیش از این کار را انجام ندهید – هرگز بیش از دو دوز در هر شب مصرف نکنید، زیرا بیشتر می تواند باعث بیماری شما شود). مراقب باشید هر چند و با dildo بیش از حد تهاجمی نیست، هنگامی که گلو شما بیهوش می شود و یا شما می توانید بدون پشت سر گذاشتن پوشش در پشت را تبریک بگویم.

به هر حال، شما ممکن است فکر کنید که در اینجا کوتاهی را می بینید (اما در حین یادگیری به عنوان یک virtuoso، واقعا هیچ کوتاهی وجود ندارد، درست است؟): چرا فقط گلویتان را از دست ندهید، این عمل را ببندید و به راست بروید انجام دادن مرد؟ یک مفهوم عالی، به جز اینکه دارو همان است که reflex دلخواه شما را خنثی می کند، پس از یک زن و شوهر، انتهای عصبی در آلت تناسلی خود را از بین می برد. سپس برش کوتاه خود را به جهان از throating عمیق خواهد شد و سپس به خشمگین شدن به عنوان او بازرسی خود را از دست می دهد. اگر بخواهید تعجب کنید که آیا این همه ارزش آن است، یادآوری قدیمی را به خاطر بسپارید: اگر قصد دارید کاری انجام دهید، اولین بار آن را انجام دهید!

قبل از شروع، مطمئن شوید که کیرمصنوعی (و در واقع خروس او) کاملا روانکاری شده است. این نمی تواند بیش از حد فشرده شود! به طرز عجیب و غریب، یک روان کننده بسیار عالی، برداشتن آرایش آلبولن است (کاملا بی بو و بی مزه است، غیر سمی است، و از آنجا که آن را ذوب می کند، از گرم شدن نیز بهره مند است) – می توان آن را در هر داروخانه محلی خریداری کرد. جایگزین دیگری نیز نفت معدنی سنگین است (همچنین در داروخانه محلی موجود است). فقط توجه داشته باشید که Seville کافی نیست، به خصوص هنگامی که شما شروع به کار میکنید! من

برای شروع، شما می خواهید تا آنجا که ممکن است آرام باشد (آره، راست!). یک حمام طولانی و حباب داغ بگیرید. نوشیدن یک لیوان .. بعضی موزیک ها را آرام کنید. هنگامی که شما آماده تمرین هستید، می خواهید به همان اندازه که ممکن است راحت باشد. اکنون که می دانید چه چیزی را به آن فشار می دهید، دهان خود را باز کنید و به آرامی اسباب بازی را تا جایی که می توانید بدون عقب بچرخانید، اسلاید کنید. آن را نگه دارید و به طور معمول نفس بکشید، تا زمانی که به راحتی در آن به راحتی در دهان خود احساس راحتی کنید. وقتی چیزی را در دهان خود قرار دهید، به بزاق شروع می کنید. سخت است که مهر و موم را با کت و شلوار در دهان خود ببندید (زیرا به دلیل تلاش برای رهایی از دهان و گلویتان، زبانتان را تحت تاثیر قرار می دهد). شما می توانید با حرکات بلع خود را در دهان خود بکشید (اما احتمالا اگر خیلی دور بمانید خیلی زیاد نمیشود). اگر میخواهید بلع کنید، آن را انجام دهید، هیچ چیزی آسیب نخواهد خورد و شما واقعا نمیتوانید کت و شلوار را ببلعد (یا دیک خود را زمانی که زمان برای آن است). برای اکثر زنان، بلعیدن رفلکس گنگ را سرکوب می کند، بنابراین شروع به بلعیدن آن با دندانپزشک خود را در دهان خود، و ادامه تا زمانی که آن را تا تمام راه گلو خود را. (هنگامی که به تکنیک پایه تسلط پیدا کردید، سعی کنید بلع کنید وقتی که دیک خود را در گلویتان می بینید، برای او بسیار عالی است).

]


Tags: , , , , ,