چگونه به صورت فرهنگی، زن روسی و نیازهای شغلی او را در نظر بگیرید

آذر ۲۷, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

اگر شما در رابطه هستید یا ازدواج کرده اید با یک زن روسی، به احتمال زیاد به وضعیت کارتان برسید. آیا زیبایی روسیه شما کار خواهد کرد یا در خانه برای مراقبت از وظایف خانواده و بچه ها ماندگار خواهد شد.

مسئله زنان و کارهای روس بسیار پررنگ است. بسیاری از مردان غربی ابراز نگرانی می کنند که از آنجا که مردان روسی به ظاهرا در خانواده به سر می برند، زنان روسی آنها حاضر به کار نیستند.

حقیقت این است که اکثر زنان در روسیه مشغول به کار هستند. سیاست های ترک زایمان و قوانین خانواده در روسیه بسیار دوستانه تر از ایالات متحده است. زنان بدون داشتن شغل خود می توانند تا ۳ سالگی با فرزندان خود در خانه ماندند. همچنین اگر یک کودک بیمار باشد، مادر یا پدر میتواند روزهای بیمار را برای مراقبت از آنها (تقریبا به تعداد زیادی که نیاز دارند) بگیرند، بدون اینکه از اخراج شدن و بدون استفاده از روزهای تعطیلات خود بترسند.

همانطور که می توانید تصور کنید، زندگی حرفه ای و ایجاد یک خانواده در یک زمان قابل اعتماد است. در ایالات متحده دشوار می شود و بسیاری از خانم های روسی حاضر به فرستادن فرزند شش هفته ای خود به مراقبت روزانه نیستند و یا یک پرستار بچه را برای مراقبت از آنها در بیمار می گیرند. زنان روسی مادران را بسیار جدی می گیرند و برای آنها خانواده های آمریکایی قوانین خانوادگی را قبول می کنند، به همین دلیل بسیاری از آنها نمی خواهند در زمانی که فرزندانشان جوان هستند کار کنند. همچنین ۳ نسل از روس ها برای زندگی کردن با یکدیگر مشترک هستند، زیرا برای پدربزرگ و مادربزرگ، مورچه ها و عموها برای کمک به افزایش فرزندان بسیار رایج است. رایگان، البته.

بنابراین به آماری که سازمان های ازدواج شما را نشان می دهند اعتقاد ندارند. بله، اکثر زنان روس در روسیه کار می کنند، اما قوانین روسیه و شیوه زندگی روسی متفاوت هستند.

من پیشنهاد می کنم اگر شما قصد دارید فرزندان خود را داشته باشید، قبل از ازدواج این مسئله را با خانم خود بحث می کنید، زیرا این مسئله بالقوه معدن است.

وقتی زن روسی شما آماده است تا کار را انجام دهد، چند چیز برای کمک به او وجود دارد.

اول از همه، ممکن است برای نوشتن یک رزومه نیاز به کمک داشته باشد. اگر او بیش از ۳۰ سال سن داشته باشد، احتمال دارد او در زندگی اش هیچ رزومه ای نداشته باشد. رزومه ها در دوران شوروی مورد استفاده قرار نگرفتند. دولت مسئول پیدا کردن یک شغل بود، بنابراین فصول لازم نبودند.

یکی از دوستان من که از مسکو به ایالات متحده آمده بود، حتی با کمک همسرش، به سختی به سر می برد. او نمیتوانست درک کند که چرا باید تمام نقاط قوتش را بر روی کاغذی بنویسد. او پرسید: "اما چگونه می توانند بدانند که من حقیقت را می گویم؟ آیا نمی توانم افتخار کنم؟ من هرگز کسی را نخواهم خواند که آن را داشته باشد؛ من ترجیح می دهم به آنها نشان دهم که من مقداری است". او مدت زمان طولانی برای درک و پذیرش تفاوت های ذهنی بود.

یک مسئله دیگر که شما باید با همسر خود (به ویژه اگر او در دوران شوروی کار می کرد) بحث کنید، اگر او کار را دریافت کند، اخلاق کاری است. در روسیه (مخصوصا در دوران شوروی) این نوعی از احکام مربوط به کار شما (بله، سرقت) و آوردن آن به خانه بود. پدربزرگ من برای مدتی در یک کارخانه گوشت مشغول به کار بوده است، بنابراین ما همیشه در یخچال و فریزر زیادی از گوشت های آزاد داشتیم که اغلب با دوستانمان به اشتراک گذاشتیم. همسایه ما یک مهندس بود، بنابراین ما هرگز فاقد لوازم کاغذی بودیم که او با سخاوتمندانه با تبادل گوشت با ما به اشتراک گذاشت.

به خاطر می آورم که در دوران شوروی بسیار به عنوان آشپزی کار می کرد زیرا شما هرگز نباید غذا بخرید و به همین دلیل صرفه جویی در مقدار زیادی پول.

همچنین اگر شما یک استاد دانشگاه معتبر هستید، انتظار می رود که بچه های شما به این کالج بی توجه باشند، اگر آنها شایستگی آن را از نظر علمی یا نه. دوستان و همسایگان شما انتظار دارند که شما نیز به فرزندان خود کمک کنید، و اگر این کار را نکنید، آنها شما را اسباب و تلنگر خواهند دید.

یک آشنایی روسی از من از کار برای "قرض گرفتن" برخی از تجهیزات کاری بدون هیچ گونه درخواست مجوز برای هر فرد اخراج شد. او فکر نکرد که یک معامله بزرگ بود و رئیسش خشمگین بود.

فرهنگ ایالات متحده دور از هم بودن نیست، بنابراین شما نیاز دارید که با همسرتان صحبت جدی داشته باشید تا مطمئن شوید که از مشکل خود بیخبر است. و، به طور معمول، اگر به نظر نمیرسد که چرا همه چیز به همان شیوه است، وقت خود را به او بدهید.


Tags: , , , , , , , , , , , , ,