چگونه حقوق و دستمزد کارشناسان رادیولوژیک را افزایش می دهد؟

آذر ۲۸, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

تکنسین های رادیولوژی ممکن است به عنوان آزمایشگاه های پزشکی، بیمارستان های عمومی، مراکز بهداشت خصوصی، درمانگاه ها و بسیاری از انواع دیگر خدمات بهداشتی کار کنند. تکنسین اشعه ایکس با استفاده از روش های مختلف تصویربرداری، که ممکن است شامل تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI)، ماموگرافی، اشعه ایکس پایه، فلوروسکوپی و توموگرافی کامپیوتری (CT)، تصاویر بدن را بگیرد. در هر تیم خدمات بهداشتی و درمانی، یک تکنسین رادیولوژیست جزء حیاتی است. نقش آنها در ارزیابی تصاویر به دست آمده و بدست آوردن تکنیک های مورد نیاز برای دریافت این تصاویر بسیار مهم است. آنها همچنین مسئولیت کمک به پزشکان را در خواندن و درک تصاویر و مسئولیت آن ها بر اساس شرایط بیمار حفظ می کنند.

فهرست:
– آموزش دادن بیماران به جایگاه مناسب برای دریافت تصاویر دقیق
– نگهداری تجهیزات رادیوگرافی در شرایط کار با کیفیت
– تهیه تصاویر برای مناطق مورد نیاز پزشک یا رادیولوژیست
– استفاده از تابش در بیمار در صورت لزوم
– مدیریت برنامه های کاری
– نگهداری سوابق بیمار
– کمک به رادیولوژیست ها و پزشکان در فهم و ارزیابی تصاویر
– جلوگیری از قرار گرفتن در معرض از مناطق خاصی از بدن بیمار، به طوری که از تابش امتناع نمی کنند

چشم انداز کار
برای تکنسین رادیولوژیست انتظار می رود که همچنان به عنوان یک حرفه ای رشد کند. رشد اشتغال تا ۲۸٪ در سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰ انتظار می رود. این به معنی افزایش تعداد تکنسین های رادیولوژی با ۶۱٫۱۰۰ است. انتظار می رود که در دسترس بودن موقعیت به دلیل افزایش تقاضا برای تکنسین های رادیولوژی در تمام مناطق مختلف مانند بیمارستان ها، دفاتر دکترا و آزمایشگاه های پزشکی افزایش یابد. با افزایش جمعیت سالمندان، تقاضا برای تکنسین های رادیولوژی قطعا ادامه خواهد یافت و انتظارات آمار اداره آمار ایالات متحده قطعا انتظار می رود. اعتقاد بر این است که این یکی از بهترین انتخابهای شغلی خواهد بود و امنیت شغلی شغلی را به همراه خواهد داشت.

آموزش و پرورش، آموزش و صدور گواهینامه
دانشجوی مورد نیاز است که مدرک تحصیلی خود را در برنامه ای که با مطالعات رادیوگرافی به منظور تبدیل به یک تکنسین رادیولوژیست به دست می آید، به دست آورد. ممکن است برای تحصیل در این شغل یک مدرک لیسانس را بدست آورید. طول دوره متفاوت است بر اساس درجه خاصی که دنبال می شود. این می تواند از هر شش ماه تا چندین سال به طول می انجامد. برای به دست آوردن پذیرش پذیرش، باید سه الزامات زیر را رعایت کنید:
الزامات در دست یابی به تشریح پذیرش عبارتند از: بررسی مجدد سابقه کیفری، دیپلم دبیرستان یا معادل آن، و علامت گذر در امتحان ورود امتحان مدرسه .

تهیهکنندگان آموزش و پرورش هر دو کلاس و تکالیف بالینی. کار گروهی شامل موضوعاتی در زمینه شیمی، فیزیولوژی، آناتومی، زیست شناسی، فیزیک رادیویی، ریاضیات و فیزیک هسته ای است. بعضی از موضوعات دیگر که به طور کامل تحت پوشش قرار می گیرند شامل تصویربرداری پزشکی، رویه های پزشکی ظهور، برنامه نویسی کامپیوتر و روش های پرستاری است. آموزش در محیط بالینی انجام خواهد شد تا تجربۀ تمرین عملی بیشتری کسب کند.

اکثریت ایالات متحده لازم است قبل از تمرین در این زمینه یک نوع گواهینامه یا مجوز دریافت شود. صدور گواهینامه از طریق گذراندن امتحان توسط رجیستری فن آوری های رادیولوژی آمریکا (ARRT) به دست می آید. برای حفظ گواهینامه تکنسین رادیولوژیک، بازسازی و به روز شدن، معیارهای آموزش مداوم که باید رعایت شود، وجود دارد.

محیط کار و برنامه کاری معمولی
اکثر تکنولوژیست های رادیولوژیک در بیمارستان ها و دفاتر پزشک مشغول به کار هستند. بیش از ۶۱٪ از افراد در این زمینه در واقع در بیمارستان خصوصی و دولتی کار می کنند. بعضی نیز ممکن است در کلینیک های سرپایی، دولت فدرال و آزمایشگاه ها کار کنند. تکنولوژیستهای رادیولوژیک در هر صورت همیشه در کنار رادیولوژیست ها و یا پزشکان دیگر هم کار می کنند؛ زیرا نقش اصلی آنها ارائه تصاویر تشخیصی به پزشک است، چرا که تسهیل تشخیص سریع و درمان بیمار آسیب دیده یا آسیب دیده. آنها تمام وقت کار می کنند و اغلب در هر زمان از هفته. بعضی ها ممکن است بخشی از زمان و یا بین بیمارستان ها و کلینیک های مختلف کار کنند. کسانی که در بیمارستان ها کار می کنند، بیشتر شب ها و آخر هفته ها کار می کنند، در حالیکه کسانی که در دفاتر پزشک مشغول به کار در ساعت کاری کلینیک هستند.

میانگین حقوق سالانه و ساعتی
میانگین حقوق سالانه یک تکنسین رادیولوژیک ۵۶۷۶۰ دلار است. این است که با اضافه کردن تمام دستمزد درون اشغال و تقسیم آن با تعداد کل کارکنان محاسبه می شود. کمترین ۱۰٪ از این اشغال، کمتر از ۳۷،۳۶۰ دلار و ۱۰ درصد بیشتر از ۷۷۷۶۰ دلار است. میانگین حقوق و دستمزد ساعتی آنها ۲۷٫۲۹ دلار است. پایین ۱۰٪ به ۱۷٫۹۶ دلار می رسد در حالی که پایین ۱۰٪ ۳۷٫۳۹ دلار می باشد.

بالاترین پرداخت شهرهای:
۱٫ بوستون، MA: $ 91،۸۴۰
۲٫ Fairfield، CA: $ 87،۴۶۰
۳٫ اوکلند، CA: $ 86،۴۴۰
۴٫ اندرسون، SC: $ 86،۳۱۰
۵٫ سان فرانسیسکو، کالیفرنیا: ۸۱،۱۸۰ دلار آمریکا

بالاترین پرداختکنندگان ایالات متحده:
۱٫ ماساچوست: $ ۸۰،۶۳۰
۲٫ کالیفرنیا: $ ۶۸،۶۵۰
۳٫ مریلند: $ ۶۷،۹۳۰
۴٫ هاوایی: $ ۶۶،۹۱۰
۵٫ آلاسکا: $ ۶۶،۵۵۰

دولت با بالاترین سطح استخدام:
۱٫ کالیفرنیا
۲٫ تگزاس
۳٫ فلوریدا
۴٫ نیویورک
۵٫ پنسیلوانیا


Tags: , , , , , , , , ,