چگونه سرعت گوگل کروم را افزایش دهیم

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

یکی از سریعترین مرورگرهای موجود در اینترنت کروم است. اگر چه این عمل به خوبی انجام می شود، اغلب اوقات، اما گاهی اوقات به طور ناگهانی شروع به کار می کند. بسیاری از کاربران خطاهای متعدد مربوط به این مرورگر را گزارش کرده اند. بعضی از این مشکلات این است که Chrome به سرعت کار میکند، سقوط میکند، فلش پلیر به درستی با مرورگر کار نمیکند و همچنین به برخی از وب سایتهای ناخواسته هدایت میشود. تمام این مشکلات، از جمله چگونگی سرعت بخشیدن به گوگل کروم، در هم آمیخته اند و می توانند از طریق رویکرد یکپارچه ثابت شوند.

از آنجا که Chrome دارای مشکلاتی بیش از حد است، سرعت سبکتر مرورگر ساده ترین راه حل است.

اگر گوگل کروم در کامپیوتر شما کند باشد، این نکات را دنبال کنید:

۱> پاک کردن رجیستری ویندوز

این روش نه تنها سرعت بخشیدن به Google Chrome را افزایش میدهد، و خطاهای کامپیوتری فاسد در رجیستری ویندوز. رجیستری یک جزء بسیار مهم است و بارگذاری بیش از حد در این منطقه می تواند مرورگر را آهسته کند و همچنین موجب فروپاشی یا فروپاشی آن شود. ابتدا باید این کار را انجام دهید تا سرعت Chrome را افزایش دهید.

۲> Clean Junk

همانطور که ما در حال مرور است، به طور مداوم انبوه مرورگر را که شامل فایل های تاریخچه اینترنت، تاریخچه دانلود، کوکی ها و فایل های اینترنتی موقت است، مرتب می کند. این تاریخ ناخواسته باید روزانه برای لذت بردن از مرور سریعتر برداشته شود. اگر چه می توانید از گزینه داخلی داخلی Chrome برای حذف این داده ها استفاده کنید، استفاده از یک برنامه خارجی مانند نرم افزار بهینه سازی کامپیوتر، منطقی است. چنین نرم افزاری نه تنها می تواند Chrome را تمیز کند، بلکه خطاهای رجیستری را نیز حل می کند.

۳> افزودنیهای اضافی را حذف کنید

افزودنیها همچنین به عنوان پسوند در Google Chrome نامگذاری شدهاند. بسیار مفید. با این حال، برخی از این افزونه ها بدنام هستند و می توانند Chrome را آهسته کنند. نه تنها این برخی از پسوندها نیز در معرض مسدود شدن و خرابی با این مرورگر قرار دارند.

عاقلانه است که آن افزونه هایی را که اغلب مورد استفاده نیست حذف کنید. این، علاوه بر تمیز کردن رجیستری و ناخواسته مرورگر، به راحتی می تواند Google Chrome را سریعتر کند.

۴> پاک کردن فایلهای خرابکار ویندوز

همچنین یک فایل اطلاعاتی ناخواسته وجود دارد که درون ویندوز جمع می شود. این داده ها می تواند مرورگر وب شما را کند کند. عادت خوب این است که به طور منظم از طریق برخی از ابزار بهینه سازی PC خوب این اطلاعات را از زمان به زمان حذف کنید.


Tags: , , , , , ,