چگونه طول بکشد در تختخواب – اسرار شما را به تمام طول شب طولانی!

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

یکی از بزرگترین شکایات مردان امروز عدم توانایی طولانی شدن در بستر است. شما زمان زیادی را صرف برداشتن زنان می کنید و در نهایت آنها را به خواب می بینید و تنها یک دقیقه یا بیشتر طول می کشد. این نه تنها زنان را خاموش می کند، بلکه موجب عدم اطمینان به توانایی شما برای لذت بردن از زنان می شود. منظورم این است که بیایید صادق باشیم، هیچ یک از زنان در یک دقیقه خوشحال نخواهند شد. اجازه دهید به برخی نکات و ترفندها بپردازیم تا به شما کمک کنیم تا در رختخواب خیلی طولانی تر بمانید.

تمرکز بر روی چیز دیگری است.

این روش تمرین کمی طول می کشد، اما هنگامی که شما آن را تسلط دارید، عالی کار می کند. ارگاسم مردانه بیش از فکر شما ذهنی است، بنابراین قادر به کنترل اندیشه های ذهنی شما است که به شما کمک می کند فوق العاده است. به جای تمرکز بر شور و شوق خشن در مقابل شما، بهتر است که به چیزی غیر جنسی فکر کنید. شما می خواهید مراقب باشید هر چند به طوری که شما در خارج از کشور در منطقه la la نیست که شما نمی توانید به اندازه کافی برای حفظ قدردانی، اما فکر کردن در مورد نمایش تلویزیونی مورد علاقه خود را و یا تصویر خود را در بازی ورزشی کمک می کند تا شما را به ذهن آزاد کردن سریع یک ارگاسم

با یک مخزن کامل بروید!

شما شانس تکرار بیش از ۵ دقیقه ضعیف هستید، اگر در چند روز گذشته جنسیت نداشته و یا خودارضایی نداشته باشید. وضعیت نگران کننده ای از مجازات شما به شما کمک می کند تا زمانی که شما اخیرا دچار استمناء یا رابطه جنسی شده اید، دیگر به شما کمک می کند. این یکی از بهترین اسرار پنهان صنعت بالغ است!

انجام این کارها به شما در بستر کمک خواهد کرد و به زن کمک می کند تا بیشتر به آینده بازگردد! به یاد داشته باشید که هرچه بیشتر آنها را بخواهید، بیشتر آنها خوشحال خواهند شد!


Tags: , , , , , , , , , , ,