چگونه – ملافه های آلی عزیزم

آذر ۲۲, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

فرزند شما به دنبال سلامتی ترین محصولات موجود برای بدن های کوچک خود، از جمله ورق هایی است که در خواب هستند. ملافه های آلوده به کودک بهترین راه برای رفتن است، زیرا از مواد آلی ساخته شده و از تمام الیاف طبیعی مانند پنبه یا بامبو گرفته شده است. شما می توانید ملافه های عزیز آبی را در ورق های آلی نصب کنید، تشک پنبه ای آلی، سپر سپر آلی و حتی پتو های آلی. آنها همچنین دارای دوام طولانی تر از ملافه های غیر آلی هستند. بسترهای نرم افزاری آلرژیک برای هر یک از دلایل مختلفی از نظر سلامتی انتخاب ایده آل است.

تشک هایی که آلی نیستند، در طول زمان، اشکالات مسکن را تجمع می دهند. این حشرات میکروسکوپی می تواند پوست نوزاد را تحریک کند و باعث ایجاد حساسیت به کودک شود. مانند پنبه ارگانیک و الیاف طبیعی بامبو می تواند از اشکال تخت خواب خود را در ملافه های نوزادتان تنظیم کند. این چیزی است که برای کودک بدان معنی است که او در تنفس در گرد و غبار و اشکالاتی که در تشک آنها زندگی می کند تنفس نخواهد کرد. در عوض، آنها برروی ملافه های عزیز آفتاب خواب می گذارند که محیط زیست پاک تر و امن تر خواب را ترویج می دهد. این همچنین شانس کمی از مخلوقات کوچک را کاهش می دهد و یا ایجاد خارش از خود ملافه.

یکی دیگر از مزایای استفاده از ملافه های آبی عزیز، خود عنصر واقعی است. ارگانیسم بدین معنی است که آفت کش ها در رشد گیاه مورد استفاده قرار نمی گیرند. این به نفع گیرنده مواد مفید است زیرا از آفت کش ها آزاد است که می تواند باعث تحریک پوست و بدن شود. پنبه ملافه ارگانیک همچنین پیشنهاد می کند که نرمتر از مواد معمولی باشد. این کودک با یک پایه نرم و تمیز پوشیدنی را فراهم می کند. از آنجایی که او در این کابین به طور روزانه بخوابد، مهم است که مواد درونی برای سلامت آنها مناسب باشد.

انواع مختلفی از مواد آلی وجود دارد که می تواند در لباس زیر آبی استفاده شود. شایع ترین و همه جانبه مواد از پنبه آلی ساخته شده است. این مواد را می توان در بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی و آنلاین یافت. با این حال، مواد جدیدتر در حال پیشرفت در دنیای ماده آلی هستند و این بامبو است. الیاف بامبو به یک مادهی مورد استفاده برای محصولات مختلف، از جمله ملافه و حتی ملافههای بچه آلی میپردازند. بامبو فیبر طبیعی است که هنگام لمینت استفاده می شود بسیار ملایم است. همچنین به طور طبیعی مقاوم به قالب، گرد و غبار و باکتری است. این باعث می شود پارچه ای مناسب برای پوست حساس کودک باشد. ملافه های عزیز بامبو ارگانیک می تواند کمی سخت تر برای پیدا کردن اما ارزش تلاش اضافی. همچنین می تواند گران تر باشد. یافتن بستر بامبو در چندین سایت آنلاین.


Tags: , , , ,