چگونه می توانم بیمه ام را بررسی کنم توسط شرکت وام من؟ راهنمای شخصی

آذر ۳۰, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

دست کم به مالکیت شما فرآیند پیچیده و وقت گیر است. گرفتن این چک بیمه اغلب فقط نصف نبرد است. در صورتی که وام مسکن دارید، شرکت خدمات وام شما و همچنین اشخاصی که در وام شما سرمایه گذاری می کنند (مانند Fannie Mae و Freddie Mac) همه می گویند که چگونه، چه زمانی و در صورت موافقت یا قرار دادن تأیید در چک خود و یا چک خود را نگه دارید و وجوه خود را به شما و پیمانکار خود بفروشید تا کارهای لازم را انجام دهید.

منظور شما از چک من چیه؟ چرا شرکت من وام مسکن است؟

هنگامی که پرونده های خود را برای وام های خود امضاء کردید، یک بند غیر ضروری وجود دارد که بیمه اموال را بدون نیاز به اموال در تمام زمان ها، در مقادیر ادعا شده توسط وام گیرنده، مورد نیاز است. اگر پنهان نکنید، شرکت وام مسکن برای بیمه وام دهنده خرید می کند و هزینه می کند. شما همچنین موافقت کردید که به شرکت بیمه و وام مسکن آسیب می رسانید و وام دهنده خود حق تعیین نحوه، زمان و حتی چک تان را آزاد می کند تا بتوانید اموال خود را تعمیر کنید. آنها، البته، شما را بیمه خواهند کرد تا اموال خود را ترمیم کنید، نه صرف پول برای مقاصد دیگر. خط مشی بیمه شما شامل یارانه نقدی و یا وام مسکن می شود که نشان می دهد که چگونه درآمد حاصل از درآمد حاصل از تأخیر و بهره وام گیرنده را در مالکیت تأمین می کنید. از آنجا که چک شما برای تمام طرفهای وام گرفته شده و همچنین شرکت وام مسکن قابل پرداخت خواهد بود، شرکت وام مسکن باید چک را امضا کند. بسته به مقدار ضرر و زیانی که شما متحمل شده اید، چندین سناریو وجود دارد که به بازی می انجامد.

وام من فعلی است و چک فقط برای چند هزار دلار است. اکنون چه؟

به طور معمول و بسته به شرکت وام مسکن، اگر سرمایه گذار محدود (مقدار که در آن سرمایه گذاران در وام خود را تعیین می کند که آن را تایید و چک را آزاد کند) زیر ۱۰-۱۵۰۰۰ است و وام فعلی، شرکت وام مسکن فقط امتحان را امضا کرده و آن را آزاد خواهد کرد. اگر شرکت وام مسکن شما یک بانک است که محل شعبه دارد، ممکن است بتوانید آن را به بانک منتقل کنید. همه احزاب چک باید ثبت نام کنند و معمولا صاحب خانه باید با کپی گزارش گزارش کارفرمایان و یا برگه کارگزار بایستی حضور داشته باشد. اگر شما در بخش خود شاخه ای ندارید، باید یک چک را چک کنید و گزارش را به شرکت وام مسکن خود اضافه کنید (اغلب، در حقیقت، شرکت شما قرارداد خود را با خدمات وام مسکن خود قرارداده است). و آنها پست را بررسی خواهند کرد. به شما اگر می خواهید چک را که توسط ایمیل یکروزه ارسال شده است، بیش از حد احتمالا مجبور به ارائه یک بسته بازپرداخت یک شبه باشید. پیمانکاران خود را بپردازید، و شما می توانید راه شاد و سرحال خود باشید.

من فقط با شرکت وام مسکن تماس گرفتم و گفتم که این یک "اداره تحت نظارت" است. این چه چیزی است؟ چرا نمیتوانم چک ام را امضا کنم؟

هنگامی که یک شرکت وام مسکن ادعا می کند، زیرا میزان زیان، که توسط ارزش واقعی واقعی کار تنظیم شده تعیین می شود، بیش از حد معینی است که سرمایه گذار در چک تأیید بدون تایید اینکه کار آیا انجام شده به رضایت وام دهنده است. شرکت وام مسکن همچنین ممکن است ادعا را بررسی کند اگر وام به طور پیش فرض باشد. (شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از افرادی که من در معامله با وام های عمیق در معامله و یا سلب حق اقامه دعوی که بسیار ناراحت است که چک خود را بلافاصله منتشر نمی شود). در اغلب موارد، وام دهنده نیاز به چک امضا دارد و به آنها ارسال می شود، و آنها به نوبه خود پرداخت به پیمانکار (ها) را در سوم است. یک برنامه معمول ممکن است در ابتدای ادعا به عنوان یک پیش پرداخت به قراردادی، ۱/۳ پس از بازرسی ۵۰٪ و سوم نهایی پس از بازرسی ۱۰۰٪ به رضایت شرکت وام مسکن، ۱/۳ باشد. اگر توانایی خود را دارید که پیمانکار اصلی خود باشید، ممکن است مجاز به قرارداد خود باشید، اما باید مسئولیت رسیدگی به رسیدگی را پرداخت کنید. شما ممکن است مدارک زیر را از پیمانکار (ها) خود بخواهید، که بعضی از آنها توسط شرکت وام مسکن ارائه می شود.

  • برگه یا خلاصه سرپرست بیمه
  • IRS Form W-9 یا یک جایگزین ارائه شده توسط وام دهنده. پیمانکار شما این فرم را با شناسه مالیاتی یا شماره امنیت اجتماعی پر می کند. این وام دهنده می تواند یک حساب کاربری برای پیمانکار برای ارسال چک و فرم های مالیاتی در پایان سال ایجاد کند. جعبه فیزیکی، نه دفتر پست، باید در سند باشد.
  • لغو مشروطی از شرارت – هرگز شما و نه وام دهنده نمی خواهید پیمانکار پس از تکمیل کار به خانه خود برسد، پس می گوید که پول بیشتری از تماس اولیه تعیین شده است. معافیت قانونی معافیت باید به طور معمول با مقدار قراردادی که پیمانکار با شما به عنوان صاحب خانه دارد مطابقت داشته باشد.
  • قراردادی را بین شما و پیمانکار امضا کرد. باز هم، مبلغ قرارداد باید از شرط شرعی معافیت برخوردار باشد.
  • گواهی تکمیل برخی از شرکت های وام مسکن نیاز به فرم امضا شده توسط همه صاحب خانه ها که بیان می کنند که کار به صاحب خانه تکمیل شده است رضایت

وقتی اولین چکم را دریافت کنم؟

اگر تمامی اشکال به طور صحیح پر شده باشد، Is Is dotted شده و TS ها از بین می روند، یک بار که وام دهنده تایید پیمانکار را که می گوید آنها هستند، شما می توانید چک کنید که برای شما، هر وام قرض دهنده و پیمانکار در عرض دو هفته. در تجربه من بهتر است که هر روز دو بار با تلفن خود را از طریق وام دهی وارده از طریق تلفن خود چک کنید. پیمانکار شما قادر به دریافت اطلاعات از وام دهنده می باشد، اگر شما آن را به صورت کتبی مجوز دریافت کنید، بنابراین در صورتی که بخواهید پیمانکار بیش از ادعا باشد، در نظر داشته باشید. و درخواست های بازرسی را بررسی کنید.

پیمانکار من بیش از یک سوم نیاز دارد؟ چی کار کنم؟

بسته به شرکت وام مسکن و وضعیت وام شما، وام دهنده شما ممکن است یک رویکرد در نظر داشته باشد تا شرایط بررسی مدیریت مانند این را به عنوان "استثنا". بهتر است شکل وام خود را، بهتر شانس خود را برای تأیید آن.

من همه چیزهایی را که خواسته ام انجام داده ام و نمیتوانم چک کنم.

پیش نویس ادارات بسیار زیاد کار می کنند و ممکن است از ابتدا تا انتهای فرآیند، پایداری داشته باشند. فقط تصور نکنید که اگر اسناد را ارسال یا فکس کنید که آنها آنها را داشته باشند، همه آنها صحیح بوده و پول در راه است. چیزی به شانس نگذار همیشه پیگیری!

اگر من وام مسکن اول و دوم را داشته باشم؟

معمولا اولین دارنده وام مسکن نیاز دارد که تمام طرفهای دیگر قبل از ارسال به اولین وام گیرنده چک را چک کنند. در حقیقت یک وام دوم ممکن است مستندات مربوط به اولین وام گیرنده را تایید کند که اولین وام گیرنده این ادعا را نظارت کند.

متغیرها و شرایط زیادی وجود دارد که نمیتوانم اینجا را پوشش دهم، اما من امیدوارم که رخداد ناراحت کننده باشد، شما حداقل یک قدم جلوتر از بازی هستید و در راه انجام Repairs شما کامل است و دوباره به خانه خود کمی کمی بیشتر به سرعت.


Tags: , , , , , , , , , , , , ,