ژنراتور کل خانه – ژنراتورهای تجاری – ژنراتورهای صنعتی

آذر ۳۰, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

بودن بدون برق می تواند بسیار گران باشد مالک خانه می تواند مواد غذایی ذخیره شده در یخچال و فریزر را از دست بدهد. به علاوه ناراحتی عدم وجود گرما، تهویه مطبوع، تلویزیون و سایر وسایل الکتریکی که در حال افزایش است، در حال افزایش است. برای یک کاربر تجاری یا صنعتی می تواند در تولید از دست رفته، هزینه های کارکنان در طول بهره وری و سایر هزینه های زیانبار فلج شود.

ژنراتور کل خانه یک سیستم دو قطبی است که در گاز کم یا گاز طبیعی اجرا می شود. این ژنراتورها از مدل ۸٫۵ تا ۱۶ کیلووات بسته هستند. بیشتر این مدل ها در مدل های ۱۲۰/۲۴۰ ولت می باشد و می توان به تنهایی یا بسته ای با یک سوئیچ انتقال اتوماتیک خریداری کرد. سوئیچ انتقال پانل است که کل ژن خانه را به جعبه قطع کننده مدار متصل می کند. این سوئیچ های انتقال می تواند در مدل های اتوماتیک و دستی باشد، اما با یک سیستم خانه کامل، پیشنهاد می شود از مدل اتوماتیک استفاده کنید که به طور خودکار هنگام خاموش شدن برق به منبع برق متناوب به قدرت ژنراتور متصل می شود. یکی دیگر از گزینه های این ژنراتورها مسکن فوق العاده آرام است. این باعث می شود که نویز در هنگام کارکرد ژنراتور کاهش یابد. قیمت ژنراتور کل خانه می تواند از ۴،۸۰۰ تا ۹،۰۰۰ دلار باشد بسته به اینکه آیا شما تصمیم به خرید فقط ژنراتور یا یک بسته با یک سوئیچ انتقال و یک مسکن فوق العاده آرام دارید.

ژنراتورهای تجاری و ژنراتورهای صنعتی چهار قطب سیستم هستند که مدل هایی را ارائه می دهند که بر روی گاز کم فشار، گاز طبیعی و سوخت دیزل اجرا می شوند. این واحدها عموما قدرت بیشتری نسبت به کل ژنراتور خانگی برای نصب و راه اندازی بزرگتر دارند. کیلووات این مدل ها از ۱۸ تا ۱۱۵ و دارای گزینه های ۱۲۰/۲۴۰ و ۲۷۷/۴۸۰ ولت است. مدل های صنعتی همچنین می توانند یک گزینه مسکن فوق العاده آرام برای کاهش سر و صدای خارجی داشته باشند. همچنین، مدل های تجاری و صنعتی یک سوئیچ انتقال اتوماتیک ارائه می دهند که می تواند به عنوان یک بسته با ژنراتور شما خریداری شود.

انتخاب ژنراتور مناسب برای پاسخگویی به نیازهای اضطراری شما می تواند یک فرایند گیج کننده باشد. اگر به یک نیروی پشتیبان نیاز دارید، یک متخصص برای کمک به تصمیم گیری در مورد بهترین ژنراتور برای پاسخگویی به نیازهایتان مشورت کنید.


Tags: , , , , ,