کاتالیست سوخت – مزایای استفاده از تزریق سوخت

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

سخت کوشانه و دانستن اینکه چگونه پول خود را با عاقلانه خرج می کند، با وضعیت اقتصادی که ما در حال حاضر آن را در بر می گیرد، می آید. ما به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در هزینه هستیم و همیشه در هنگام خرید نیازهای اساسی و ضروری برای عملی بودن آن تلاش می کنیم. صرفه جویی در پول برای گاز یکی از راه هایی است که ما می توانیم پول خود را در جیب هایمان قرار دهیم. همانطور که قیمت این مایع ارزشمند افزایش می یابد، مردم دائما به دنبال راه هایی برای افزایش مصرف سوخت خود و صرف کمتر در پمپ می گردند. تزریق سوخت می تواند کمک کند!

تزریق سوخت طی بیش از ۲۰ سال تحقیقاتی شدید و در ابتدا در صنعت هوافضا و ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار گرفت. در حال حاضر که در دسترس عموم قرار دارد، مردم ممکن است درباره مزایای دقیق استفاده از آن بدانند. امروز کاتالیست های سوخت زیادی موجود در بازار وجود دارد؛ با این حال، تزریق سوخت منحصر به فرد است به طوری که آن را کار می کند و اثبات شده است برای افزایش مصرف سوخت (MPG) و به طور قابل توجهی کاهش انتشار. برخی از مزایای استفاده از این محصول باور نکردنی عبارتند از:

فاصله مسافت گازی بهتر

اکثر وسایل نقلیه ۹۳ تا ۹۷ درصد سوخت را وارد می کنند که به داخل اتاق احتراق وارد می شود، یعنی ۳-۷٪ سوخت هدر رفته است تزریق سوخت با کاهش نقطه احتراق سوخت در موتور شما کار می کند. این به موتور شما کمک می کند که سوخت تا ۹۹٫۹٪ سوخت شود.

سوخت خالص همچنین می تواند ذخایر کربن سخت در موتور شما ایجاد کند. از طریق فن آوری نوآورانه تزریق سوخت، ذخایر سخت افزاری کربن موجود از قبل موجود را به سوخت تبدیل می کند و از آینده در حال شکل گیری است. با انجام این کار، شما افزایش MPG را افزایش خواهید داد و میزان انتشار را کاهش می دهد.

نگهداری کمتری
بر خلاف مواد شوینده یا ساینده که می تواند برای موتور و محیط شما مضر باشد، تزریق سوخت برای استفاده ایمن است. موتور خود را با حذف یک ذخایر کربن سخت و جلوگیری از تشکیل آنها در آینده پاک می کند. نتیجه یک موتور پاکتر و ماندگاری است.

هنگامی که رسوبات کربن سخت شکل می گیرد، می توانند به تانک روغن وارد شوند و سریعتر روغن شما را شکستند. با حذف ذخایر کربن، روغن شما طولانی تر می شود، و نیاز به تغییرات مکرر روغن کاهش می یابد. شما می توانید بین تغییرات نفتی که می تواند پول شما را ذخیره کند، طول بکشد.

تزریق سوخت، فرایند طبیعی ماشین شما را برای استفاده از سوخت افزایش می دهد و باعث کاهش انتشار های مضر و کربن می شود. این می تواند عمر موتور و روغن شما را افزایش دهد و شما را از طریق زندگی وسیله نقلیه خود صرفه جویی کند.

بیشتر اسب بخار
از طریق استفاده از این محصول انقلابی، سوخت شما با عناصر خاصی که احتراق کامل تر سوخت شما را تسهیل می کند و باعث افزایش قدرت می شود، تزریق می شود.

همه این عوامل باعث صرفه جویی در پول و حفاظت از محیط زیست می شوند. تزریق سوخت مزایای مالی متفکرانه و واقع بینانه را ارائه می دهد که همه می توانند از آن بهره مند شوند.


Tags: , , , , ,