کارآموزی مهندسی

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

چه چیزی در مورد آن است؟

تعداد کمی از کارآموزی، مسیرهای متنوعی را به عنوان کارآموزی مهندسی ارائه می دهند – شما می توانید ساختمان ها را نابود کنید، خدمات تعمیرات پله، بررسی RAF ها و یا فعال کردن تلفن های تلفن همراه – و این تنها آغاز یک لیست طولانی از فرصت ها است!

مهندسی عمران، مهندسی ساخت و مهندسی، تمام گزینه های کارآموزی در این بخش هستند.

مهندسی عمران یک زمینه بسیار متنوع است و می توان به هفت طبقه زیر تقسیم کرد: هوا فضا، خودرو، فلزات، تجهیزات الکتریکی، الکترونیک، نگهداری دریایی و مهندسی مکانیک. این کارآموزی طیف وسیعی از نقش های شغلی در این بخش های فرعی را پوشش می دهد.

به عنوان یک شاگرد در مهندسی ساخت و ساز، می توانید از برنامه های طراحی کامپیوتری (CAD) برای برنامه ریزی پروژه های جدید استفاده کنید؛ برش و جوشکاری با هم لوله کشی؛ ستون های فولادی و ستون های فولادی برای تشکیل یک ساختار ساختمان؛ نصب و نگهداری تجهیزات در کارخانجات؛ تعمیر و نگهداری خطوط لوله و پمپ؛ مصر ماشین آلات و سیستم های تازه نصب شده را بازرسی می کند.

و برای کسانی که جعبه های مغز که در مهندسی پیشرفته کارآموزی را به پایان رسانده اند، می توانند در تکنولوژی مهندسی کارآمدی داشته باشند. این کارآموزی بالاتری را می توان در سرتاسر بخش های مختلف از جمله هوا فضا و خودرو به برق و الکترونیک استفاده کرد.

اگر این صنعت شما را هیجان زده کند، پس منتظر چه چیزی هستید؟ & # 39؛ جوش & # 39؛ افکار خود را با هم و برای یک کارآموز در مهندسی درخواست!

برای آن چه کسی است؟

مهندسی همه چیز این است که قادر به درک اینکه چرا کار چیزی نیست و چگونه آن را کار می کند، بنابراین شما نیاز به درک خوبی از اصول مهندسی و دانش در مورد چگونگی استفاده از فن آوری با چهره خوب برای ارقام.

شما & # 39؛ نیاز به درک خطرات سلامتی و ایمنی و احتیاط لازم را داشته باشید. و در طول دوره کارشناسی مهندسی ، شما & # 39؛ احتمالا بیشتر با دیگران کار خواهد کرد، بنابراین شما باید بتوانید در یک تیم کار کنید و همچنین با داشتن توانایی برای کار خود بر روی یک بار، ؛ واجد شرایط

چه چیزی از آن خارج می شود؟

شما اصول اولیه را در یک محیط آموزشی امن یاد خواهید گرفت و مهارت های مفید را با کار با مهندسین که دقیقا دقیقا همان کاری را می دانند یاد می گیرید. شما یک مدرک را دریافت خواهید کرد که کارفرمایان به رسمیت شناختن و اثبات آنچه شما می توانید انجام دهید. این بدان معنی است که کارفرمایان بالقوه با احترام به مدارک مورد قبول از این بخش مراقبت های گاه به گاه، و هیچ مشکلی در ارائه کار شما ندارند.

بسته به برنامه شما، شما همچنین ممکن است یک روز یک هفته در یک کالج تحصیل کنید که دارای تخصص است که مهارت های عملی خود را با نظریه پشت سر گذاشته است. در کنار آن، شما مهارت های دیگری را که کارفرمایان برای چگونگی برقراری ارتباط، کار با دیگران و استفاده از فناوری اطلاعات به دنبال آن هستند، توسعه می دهند.

چارچوب اساسی (در انگلستان و ولز) و کارآموزی در مهندسی زیر است؛ NVQ (ها)، مهارت های کلیدی، گواهینامه فنی (فنی)، ارزیابی عملکرد عملیاتی و حقوق کار و مسئولیت های کاری. در حالی که در اسکاتلند چارچوب متشکل از مهارت های SVQ و هسته است.

با توجه به کارآموزی که شروع می کنید، می توانید یک وام ابتدایی کمی متفاوت از ۱۲ کیلوگرم به ۱۹ کیلوگرم با افرادی که در زمینه فنی حرفه ای پیروی می کنید انتظار داشته باشید که در انتهای این برآورد شروع شود.

شما می توانید با بهترین آنها در هیچ زمان تعمیر و طراحی کنید!


Tags: ,