کسب و کار خانوادگی وام دهی Big No-No است

آذر ۳۰, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

«هرگز از خانواده تان پول قرض نگیرید» مشاوره استاندارد است و به همان اندازه به شرکت های خانوادگی مربوط می شود. با این حال، با توجه به اقتصاد امروز، مردم باید هر جا که می توانند وام بگیرند، پول قرض بگیرند. بانک ها به وام اشاره می کنند. نرخ بهره کارت اعتباری بسیار بالا است. اقتصاد رکود و خونریزی از فاجعه نفت خلیج فارس، از ایجاد مالیات جدید، هزینه های بودجه فدرال و از حدود ۱۰ میلیون کارگر بدون کار است.

چه کسی برای پرداخت پول وقتی که فرزند یا مادرشان نیازمند مراقبت های پزشکی است نقل مکان نمی کند، اما بیمه ای وجود ندارد؟ هنگامی که قایق های ماهیگیری و رستوران ها خالی می مانند و ساحل خلیج فارس را ترک می کنند؟ هنگامی که مردم به ناامیدی خود به خودی خود رانده می شوند، زیرا پس انداز زندگی آنها و تمام کارهایی که می کنند، از بین می روند؟ چه کسی می تواند پشت خود را به یک عضو خانواده به دنبال وام برای نجات خانه خود از سلب حق اقامه دعوی کند؟ یک گوش ناشنوا به یک عضو خانواده یا خویشاوند خویشاوند برای مواد غذایی؟ برای پزشکی؟ ما می توانیم هیولا برای درمان یکدیگر، پول مهم تر از آن چیزی است که ما دوست داریم.

با این حال، به یاد داشته باشید، وام دهی وجود دارد و وام دهی عاقلانه وجود دارد. هرگز کسب و کار خوب برای وام های شخصی یا هدیه با بودجه شرکت نیست. بهتر است صاحبان کسب و کار خلاق باشند. ایجاد صندوق بازتولید خانوادگی با پول شخصی که از کسب و کار به دست آورده اید و نه تسلیم کسب و کار. اگر "وام" کلمه غلطی باشد و آنچه واقعا مورد نیاز است، یک هدیه است که توسط یک عضو خانواده یک صندوق خیرخواه یا اعتماد به وجود آمده برای تأمین اعتماد و وابستگان خود تنظیم شده است. تندرستی.

کسب و کارهای خانوادگی کسب و کار هستند. هنگامی که آنها در حال اجرای روش های تجاری مناسب نیستند، با IRS و با قانون مواجه خواهند شد. آنها نیز احتمالا شکست خواهند خورد. این یک کسب و کار خوب برای بدست آوردن وام یا وام های غیر ضروری یا غیر سودآور نیست. بنابراین وام و هدیه را از کسب و کار خانوادگی و به قلمرو خانواده و شخصی منتقل کنید. مراقب باشید که کسب و کار را از بین نبرید. گاهی اوقات ممکن است همه چیز بین اعضای خانواده و گرگ شما باشد.

قبل از دوست داشتن هر مبلغ شرکت مطمئن باشید که با حسابرس و وکیلتان بسیار دقت کنید. شیوه های کسب و کار صحی می تواند احساسات سختی را در میان برخی از اعضای خانواده ایجاد کند، اما بسیاری از آن ها می توانند با ایجاد یک سیاست شرکت صحیح، و همچنین برای صلح خانواده مهم باشند، که این سیاست را برای همه درگیر می کند، پیش از آنکه کسی بخواهد قرض شرکت را قرض دهد.


Tags: , , , , , ,