کسب و کار سود کسب و کار، درآمد و حقوق – چه مقدار پول می تواند واقعا شما را؟

آذر ۳۰, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

بسیاری از مردم از طریق راه اندازی کسب و کارهای پذیرایی غذا عشق خود را به پخت و پز و سرگرم کننده تبدیل کرده اند.

غذا یک فرصت تجاری عالی برای کسانی است که می خواهند یک کمپانی کوچک را با هزینه کم شروع به کار شروع کنند. غذا یک صنعت چند میلیارد دلاری در ایالات متحده است و به عنوان یکی از سریعترین بخش های رشد صنایع غذایی و آشامیدنی است.

در این مقاله ما به سود کسب و کار کسب و کار، درآمد و حقوق و چگونگی پول آن واقعا در این صنعت ممکن است نگاه کنید. سپس ما برخی از چیزهایی را که بازیکنان واقعا موفق از علاقه مندی ها را جدا می کنند بررسی خواهیم کرد.

آیا درآمد ۱۰۰۰۰۰ دلاری سالانه در غذا امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد، حقوق و دستمزد ۱۰۰،۰۰۰ دلاری قبل از مالیات را به عنوان یک معیار برای موفقیت در نظر می گیرند و از اینکه آیا می توانند به این سطح درآمد در غذا برسند، تعجب می کنند.

بیشتر صاحبان کسب و کار کوچک کسب و کار که نمی توانند انتظار داشته باشند بین ۲۰،۰۰۰ تا ۴۰،۰۰۰ دلار در سال برای صاحب در طول چند سال اول به دست آورند. پس از گذشت چند سال در کسب و کار، شش رقم & # 39؛ درآمد سالانه از غذا.

نکاتی برای رسیدن به شکل شش & # 39؛ سطح

۱) اگر میخواهید به این سطح حقوق بپردازید، غذا را از آشپزخانه خانه خود ببخشید. کارگزاران کسب و کار به طرز معجزه آسایی کار میکنند که به آنها نیاز دارد تا یک ساعت یک بار یک فضای آشپزخانه تجاری را اجاره دهند، برای دسترسی به آشپزخانههای رستوران در طول ساعات غیرفعال و یا تمرکز بر وعدهها فقط مشاغل و استفاده از آشپزخانه مشتریان خود.

۲) بازیکنان موفق، دوست داشتنی بودن زمان ایجاد منوها، پیروی از روند غذا و ارتباط برقرار کردن با افراد بدون توجه به سمت کسب و کار غذا را دوست دارند.

۳) شروع به ایجاد یک نام تجاری قوی از ابتدا با لوگوی خود، ارزش شرکت و خدمات منحصر به فرد که به یک دارایی ارزشمند تبدیل شده است، اجازه می دهد تا به شما در مدیریت قیمت برتر برای خدمات پذیرایی خود در بازار دست یابید.

۴) سیستم های هر بخشی از کسب و کار خود را برای ساده سازی عملیات روزمره توسعه دهید. تجزیه و تحلیل راه کار شما و کارکنان خود و تلاش برای افزایش بهره وری.

۵) درک کنید که فضای خالی وجود دارد بازار در صنعت غذا که هرگز فکر نمی کنم تا زمانی که واقعا شروع به جستجو کنید. خدمات برتر این فرصت های استفاده نشده را پیدا می کنند و نیازهای خاص این گروه ها را تامین می کنند.

۶) فرآیند مشاوره با مشتریان جدید را کامل کنید و یاد بگیرید که چگونه آنها را برای بعضی از پیشنهادات گرانبهای خود به فروش می رسانید.

۷) متوجه شوید که در صورت عدم فروش خدمات مرتبط با رویداد اضافی به مشتریان خود، پول خود را نیز صرف می کنید.

۸) اگر بخواهید احتمال واقعی درآمد بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار را بدست آورید، چگونگی استخدام، آموزش و سازماندهی یک تیم کوچک برای کمک به شما در تهیه، تحویل، خدمات و حتی فروش مواد غذایی یاد بگیرید.

۹) روشهای تبلیغاتی سنتی را نادیده نگیرید، بلکه دیگر روشهای بازاریابی مدرن مانند شبکه، تبلیغ متقابل و بازاریابی چریکی را دنبال کنید.

۱۰) تامین کنندگان موفق نیز اهمیت ارجاع مشتری را به رسمیت می شناسند. مشتریان ممکن است به شما دوستان خود را معرفی کنند؛ زیرا آنها غذا و خدمات شما را دوست دارند، اما راه های دیگری نیز برای صحبت کردن در مورد شرکت شما وجود دارد.

برای شروع، مسیر درست است، به همان اندازه که شما می توانید در مورد مدیریت عمومی کسب و کار کوچک و کسب و کار غذا به طور خاص. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بسیار خوبی هدایا را منتشر کرده اند و شما می توانید از اشتباهات آنها صرفنظر از اینکه خودتان را یاد می گیرید و شما می توانید از مشاوره تخصصی و راهنمایی های خود استفاده کنید.

اگر در تلاش باشید، در کسب و کار پذیرایی می توانید پول زیادی بپردازید. رسیدن به یک سطح درآمد که به شما اجازه می دهد یک & # 39؛ شش رقم & # 39؛ حقوق بازنشستگی شما در دو سال اول کسب و کار شما کاملا امکان پذیر است.


Tags: , , , , , , , , , , , , ,