گیاهان زینتی آلی – نکاتی برای رشد گلهای آلی

آذر ۲۲, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

علاقه مندان بیشتر و بیشتر گیاهان در حال حاضر کشف و جذب در مورد رشد گل رز آلی هستند. اگر چه دقیق تر است که می گویند آنها کشف باغ گیاهان زینتی هستند. پس از همه، این که چطور قرنها قبل از استفاده از مواد شیمیایی ساخته شده، رشد کرده است. پرورش دهندگان آگاهی دارند که آنها نیازی به بستر این مواد شیمیایی ندارند تا باغ سبز خیره کننده داشته باشند. در عوض، آنها از گیاهان گلدار رو به رشد با زندگی طولانی لذت می برند، در حالی که به حفظ حیات وحش از مواد شیمیایی مضر محافظت می کند.

چرا گلهای آلی؟

در طبیعت، گیاهان گل رز به وسیله ریشه های خود آب و مواد مغذی را جذب می کنند. برگ های آنها نور خورشید را جذب می کنند و از طریق فتوسنتز گیاه انرژی تولید می کند. خاکی که گیاه به طور طبیعی در آن قرار دارد شامل کرم ها و سایر مواد مغذی، قارچ، باکتری ها و نماتدها است. این سازمان ها به تجزیه مواد مرده کمک می کند که غنی از خاک می شوند.

این را می بیند که دوستهای من در حال تلاش برای "انجام" طبیعت هر چند. او از کودهای شیمیایی، آفت کش ها و علف کش استفاده می کند که سیستم طبیعی را از تعادل خارج می کند. آنها باعث نابودی یا آسیب رساندن به موجودات طبیعی در خاک می شوند و ارتباط بین گل رز و خاک را مختل می کنند. گیاهان رز نیز می توانند به کودهای شیمیایی معتاد شوند، همانطور که انسان ها می توانند مواد شیمیایی را تحت تاثیر قرار دهند. بیشتر مواد شیمیایی برای رشد گل رز استفاده می شود، بیشتر گل رزها وابستگی به مواد شیمیایی

کنترل آفات و باغبانی رز.

رشد گیاه آلی به معنای دور نگهداشتن اکثر اشکال کنترل آفات است. این بدان معنا نیست که شما در برابر آفات بی نظیر هستید. بسیاری از قاتلان قاتل طبیعی وجود دارند که به شما در رشد گیاهان زیتون کمک می کنند. برخی از اشکالات خانم ها و مشروبات الکلی حشرات هستند. پرندگان خوردن خربزه. و حتی برخی از قورباغه ها، مارها و مارمولک ها می توانند به جلوگیری از مشکلات آفات کمک کنند. بسیاری از باغداران در حال رشد نمی دانند این است که با استفاده از آفت کش ها شیمیایی می تواند برخی از این شکارچیان طبیعی را که واقعا می خواهند به آنها در از بین بردن آفات کمک کنند، کشته است.

گاهی اوقات، یک آفت کش واقعا مورد نیاز است. در این مورد، گیاهان رشد می توانند از آفت کش های طبیعی یا آلی استفاده کنند که بسیار موثر هستند اما بسیار سمی هستند و می توانند نوع خاصی از آفت حشرات را هدف قرار دهند در حالی که به هیچ وجه آسیب نمی بینند.

کمپوست و باغبانی زرشک

هنگام رشد گل های آلی، شما هزینه کنترل آفات و کودهای شیمیایی را ذخیره می کنید. اگر خاک باید به درستی کار کند، بهتر است از کار کردن کمپوست در خاک هنگام راه اندازی یک باغ جدید یا برای باغ موجود استفاده از آن به عنوان یک ملچ یا لباس بالا استفاده کنید.

کمپوست به راحتی ایجاد می شود. به سادگی یک شمع علف و گیاهان، برگ های مرده، زباله های حیوانی و حتی غذاهای آشپزخانه مانند سر و صدای ماهی در یک گوشه حیاط ایجاد کنید و اجازه دهید آن را در طی یک دوره زمانی تجزیه کنید. شمع باید گاهی اوقات به هم متصل یا مخلوط شود تا اطمینان حاصل شود که آن را به درستی تجزیه می کند. شما همچنین می توانید ظروف سفارشی ساخته شده را برای ساخت کمپوست خریداری کنید که به راحتی آن را ذخیره و ترکیب می کند. بسیاری از گیاهان رشد می کنند در واقع یک بخش بسیار لذت بخش از این فرآیند را کامپست می کنند و یکی از سرگرمی های خود را کمپوست می کنند.

مزایای باغبانی گیاهی آبی

باغ گیاهان زینتی دارای اهداف مشابهی با سایر باغ های گل رز است، برای رشد گل رز زیبا و معطر با بزرگترین شکوفه ها. مزیت رشد گلهای آلی این است که شما می توانید این کار را با صرفه جویی در تلاش و وقت خود را به باغ گل رز خود را به عنوان یک کشو شیمیایی است که پول را به آفت کش ها سمی و کودهای شیمیایی. شما می توانید گلهای زیبای خیره کننده را در حالی که صرفه جویی در پول و کمک به محیط زیست، یک هدف واقعا ارزشمند است.


Tags: , , , , , ,