۳ اسرار در مورد اینکه چگونه ستاره های مردانه مردانه آلت تناسلی خود را افزایش می دهند

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه ستاره های پورنو مرد بسیار بزرگ می شوند، تا آنجا که آلت تناسلی پایین می آید؟

شاید شما فقط آن را ترک کردید و فکر میکردید "ژنتیک خوب" سرزنش شده است. اما بیشتر شما فیلم بزرگسال را تماشا می کنید، بیشتر متوجه می شوید که غیر رسمی این است که بسیاری از این مردان فقط اتفاق افتاده اند که با ژنتیک اندازه بزرگ آلت تناسلی خوش شانس هستند.

حقیقت این است که تا زمانی که بزرگ شدن آلت تناسلی مرد باشد، چند ترفند برای تجارت وجود دارد. بعضی از "اسرار" ها برای اینکه چرا بسیاری از این بچه ها بیش از حد متوسط ​​هستند وجود دارد.

۳ اسرار در مورد اینکه چگونه ستاره های پورنو مرد بزرگ دیک خود را بزرگتر می کنند:

  1. پشت صحنه. من بعضی از فیلم های صحنه فیلمسازان بالغ مرد را در لحظاتی که در مقابل دوربین حضور داشتند، از نزدیک دیدم. و آنچه که من دیدم، غیر معمول بود و نوعی تکان دهنده بود تا اینکه آسان بود که سریع آلت تناسلی مرد بزرگتر شود. اول از همه، متوجه شدم که بسیاری از این بچه ها به نظر نمی رسد که "بزرگ" باشند که در حالت فلچر شروع شوند (این حالت عادی و غیر مستقیم از آلت تناسلی است). به نظر می رسید خیلی متوسط ​​است. اما بعد آنها شروع به انجام کاری کردند. آنها دیک خود را فقط قبل از سر (و به یاد داشته باشید این است که دوربین، فقط چند لحظه قبل از آنها را در دوربین انجام شده) و آنها شروع به "کشیدن" در آلت تناسلی خود را. در واقع آنها آلت تناسلی خود را کشش و نگه داشتن آن را برای چند ثانیه، آزادی و تکرار. هر کس به نظر میرسید روش خود را تا آنجا که تا چه حد او را کشیدن و یا کشش آن. و بعضی از بچه ها با استفاده از یک تسمه آرام ماساژ با هر دست استفاده می کنند، از پایه شروع می کنند و آن را به طور کامل در سر می گذارند. اما اساسا نتایج یکسان بود. بچه ها قبل از اینکه دوربین روشن شود، ظاهرا بزرگتر می شود. این واقعا قابل توجه بود. بعضی از بچه ها از اندازه متوسط ​​به اندازه ای ظاهرا بزرگتر از حد متوسط ​​رفتند. بنابراین، اساسا، این بچه ها به سادگی انجام حمل و نقل تکراری یا کشش، که گسترش آلت تناسلی مردن و آن را به نظر می رسد بسیار بزرگتر است. می توانم بگویم که این فرآیند کشیدن واقعا چند دقیقه طول کشید اما هنوز هم می توانم بگویم که این بچه ها تجربه می کنند و احتمالا تکنیک کشیدن را به علم می رسانند و در زمان بسیار کمی می توانند اندازه ی آلت تناسلی بزرگ را به دست آورند.
  2. ترفند بزرگ ویژوال. این چیزی است که بسیاری از بچه ها در مورد آن شنیده اند، اما این ترفند بصری واقعا باید تحت تأثیر قرار گیرد. آن را در مورد اصلاح موهای شکم مواظبت کنید. به من بگویید آخرین باری که شما یک بازیگر مرد پورنو را با موهای گوش ناخوشایند مشاهده کردید. البته شما نیستید اکنون به آخرین بار بگویید که یک مرد را با هر مومی آواری مواجه کرده اید. شاید گاهی اوقات، اما نه اغلب. این به این دلیل است که آنها بسیار خوب می دانند که چگونه هر مقدار موی ناحیه شکمی می تواند از ظاهر بزرگ اندازه بگیرد. در حقیقت، اکثر مردانی که این کار را انجام می دهند، از این موضوع آگاه هستند که حتی در اطرافشان هم جرات ندارند. آنها همه را خفه خواهند کرد. در حال حاضر در واقع، این واقعا لازم نیست. شما به وضوح می توانید اندازه بزرگتر خود را با سوزاندن موهای شکمی خود، عمدتا در اطراف پایه آلت تناسلی خود.
  3. Exercise Jelq اگر یک روش وجود دارد که فیلمسازان بالغ مردانه برای تلاش در بزرگ شدن آلت تناسلی دائمی استفاده می کنند، این عمل جلب است. Jelqing، همانطور که اغلب به آن اشاره می شود، یک تمرین است که شامل تکان دادن مجازات بطور مکرر در حالی که در حالت نیمه راست و روان است. این ها سکته های آهسته و کنترل شده است که توسط دست های متناوب انجام می شود، برای تعداد معینی از مجموعه ها و تکرارها، معمولا ۴ تا ۵ بار در هفته. این اندازه و اندازه طول و عرض را افزایش می دهد. و بر خلاف تکنیک های کشیدن که قبلا ذکر شد، این دستاوردها دائمی اند. مزایا به طور کلی بسیار قابل توجه است هنگامی که کاملا مستقیما، که البته، مناسب برای اعضای مرد است از آنجایی که آنها تمایل به دولت که آنها بیشتر در حالی که در یک دوربین است. علت jelqing یک فاکتور ایمنی است که بسیار بیش از دیگر تمرینات دستی یا تمرینات طولانی (مانند پمپ ها یا امولسیون ها) بسیار محبوب است. هیچ خواننده نمیتواند به آسیب دیدگی یا آسیب دیدگی ناگهانی آسیب برساند که گاهی اوقات به روشهای دیگر شناخته شده است. ورزش جلیقه تنها دست ها را انجام می دهد و به عنوان بهترین روش در دسترس برای بزرگ شدن آلت تناسلی دائمی در نظر گرفته می شود.

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,