۶ اسرار مصاحبه شغلی – ضرب و شتم مسابقه خود را

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

مصاحبه شغلی بخش مهم نهایی جستجوی شغلی شما است؛ این نیز یکی از لحظات چالش انگیز در زندگی شما است. شما می دانید که شما برای شغل واجد شرایط هستید و می دانید مهارت های خود را با نیازهای شرکت مطابقت می دهید. شما چطور کارمندتان را متقاعد میکنید چیزی است که آنها نیاز دارند؟

در اینجا ۶ اسرار برای مصاحبه شغلی خود را با مصاحبه برنده می کنید:

۱٫ مشتاق شور و شوق صحبت می کند حجم. این به مصاحبه کننده ای که علاقه مند هستید می گوید و شما در مورد آینده کار با آنها هیجان زده می شوید. هنگامی که انتخاب سختی است، شور و شوق می تواند تفاوت را تلنگر کند.
۲٫ پاسخ به تحت تاثیر قرار دادن. مدیران استخدام قبلا شنیده اند؛ این کار غیرممکن است. برای مثال، هنگام درخواست برای کار پرستاری، داستان خود را در پشت تصمیم خود برای دنبال کردن یک حرفه پرستاری بگویید.
۳٫ آن را کمتر از ۶۰ ثانیه نگه دارید. در پاسخ به سوال اول در مصاحبه شغلی، این را در ذهن داشته باشید. به طور معمول، این سوال یک سوال از شماست، مانند «به من درباره خودتان بگویید». مختصر و مختصر باشد شما زمان بیشتری را صرف جزئیات در مورد چگونگی تطابق آن با نیازهای خود می کنید. شما این فرصت را برای سوالات بعدی به دست آورده اید.
۴٫ اجتناب از کلیشه. همانطور که در نوشتن، نامه ها و رزومه ها را پوشش می دهید، پاسخ های عمومی یا معمولی را به سوالات استاندارد باز نکنید. "نقاط قوت شما چیست؟" یکی از این سوالات استاندارد است که در آن بسیاری از افراد شغلی به پاسخ های کلیشه ای پاسخ می دهند. آیا نمیدانید که صدای تلخی یا دست کم پاسخ دادن به کتاب درسی دارید؟
۵٫ استفاده از داستان به طور موثر. پاسخ منحصر به فرد و جالب را به سوالات مصاحبه شغلی معمول و اغلب خسته کننده بدهید. داستانها برای رسیدن به این هدف به شما کمک می کنند. به جای گفتن "من یک شخص مبتکر، خود انگیزه و غیره" مصاحبه کننده را در مورد چالشی که با آن روبرو هستید، بگویید، چگونه به آن رسیدگی کردید و نتایج مثبت آن را ایجاد کردید. وقتی این سوال را به عنوان سوالی مطرح می کنید، این نوع داستان ها به وضوح نقاط قوت خود را نشان می دهد.
۶٫ پاسخهای کوتاه به سوالات سخت را بدهید. وقتی یک سؤال از شما میپرسد، زمانیکه پاسختان را به شما ارائه میدهید، یک لحظه فکر کنید و کوتاه بمانید. زمان خرید برای راه رفتن به سمت بالا با دادن یک پاسخ طولانی و غول پیکر فقط باعث می شود که شما درباره چیزهایی که هیچ وقت قصد صحبت کردن را ندارید صحبت کنید. بهترین راه حل برای رسیدگی به سوالات دشوار این است که آن را KISS کنید – آن را قوی و ساده نگه دارید.

کارمند را بخواهید استخدام کنید. از مصاحبه شغلی خودتان استفاده کنید تا بهترین امتیاز خود را به دست بیاورید و متقاعد کنید که کارمند شما قصد اضافه شدن به تیم خود را دارد. فراموش نکنید که یک نامه متشکرم از پیگیری هر فردی که با آن صحبت کرده اید، ارسال کنید.


Tags: , , , , , , , ,