۷ اسرار افزایش کودکان فوق العاده موفقیت آمیز

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

تایگر وودز، دکتر بنجامین کارسون، اپرا وینفری و ونوس و سرنا ویلیامز در یک جامعه آمریکایی متولد شده اند که در آن بیش از ۴۰ درصد از زندانیان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، دارای قومیت خود هستند. بسیاری از محققان معتقدند که با توجه به نژاد و قومیت آنها موانع روانی و اقتصادی بیشتری نسبت به غیر اقلیت ها ایجاد می شود که باعث می شود آنها موفق شوند.

صرف نظر از حرفه انتخاب شده خود، چه تیرر وودز، دکتر بنجامین کارسون، اپرا وینفری و ونوس و سرنا ویلیامز نژاد، پول یا سطح تحصیلات خود را ندارند؛ آنچه که آنها مشترک دارند، قدیم و مدرن است، به پایین زمین، پدر و مادر بزرگ است. اکثر والدین می خواهند اعتقاد داشته باشند که نوعی سحر و جادو در پرورش فرزندان موفق است، زیرا آنها را از گناه ناتوان می کند تا فرزندان خود را به مهارت های معنوی، روحی و احساسی مناسب برای موفقیت در زندگی ندهند. بتهوون، توماس ادیسون و سیگموند فروید چه با تیرگ وودز، اپرا وینفری، ونوس و سرنا ویلیامز و دکتر بنجامین کارسون مشترک هستند؟ شما آن را حدس زدید! پدر و مادر عالی. والدین با کیفیت هیچ ارتباطی با این ندارند که آیا یک کودک در خانه والدین دو والد یا مجرد به دنیا آمده است یا خیر مهمترین مساله این است که توانایی والدین در درک فرزندان خود از احساس ارزشمندی، عزت نفس و خودخواهی ناخوشایند است.

زیر فهرست اسرار برای بالا بردن کودکان فوق العاده موفق است:

مدل رفتار مناسب

۱٫ رفتار را که از فرزندتان انتظار دارید، مدل کنید. بسیاری از والدین معتقدند که فرزندانشان به خوبی می گویند، "انجام دهید همانطور که من می گویم و نه به عنوان من انجام می شود." مطالعات نشان می دهد که اگر پدر و مادر سیگار می کشند، احتمال بیشتری وجود دارد که کودک دود می کند. به کودکان خود بگویید که آنها را بخوانند، زمانی که هرگز دیده ام کتابی را انتخاب نمی کنند. از خواندن فرزندان خود برای خواندن اتاق خواب خودداری کنید، در صورتی که اتاق خواب شما یک ظروف سرباز یا مسافر است. در ۱۳ سالگی در سیستم رفاه فرزندان کار کردم تا خانواده ها را مجددا ادغام کنم. یکی از مهم ترین درسهایی که من از کار با والدین آموختم که کودکان از خانه خود به خاطر غفلت و یا سوء استفاده از آنها حذف شده اند، این است که حتی وقتی پدر و مادر فکر نمی کردند فرزندانشان می دانستند که از مواد مخدر استفاده می کنند، همکاران در جلسات مشاوره خانوادگی، والدین تعجب می کردند که یاد بگیرند که فرزندانشان همیشه از رفتارشان آگاه هستند و آنها را لورک و دروغگو می دانند. همه چیزهایی را که می خواهید فرزندانتان را انجام دهید و انجام دهید، انجام دهید.

به آنها اعتماد به نفس

۲ داده شود. کودکان خود را از طریق چشم والدین خود می بینند. وقتی به آنها لبخند می زنید احساس می کنید دوست داشتنی و پذیرفته شده اند. بچه ها به طور مداوم به دنبال تایید و اعتبار خود ارزش خود هستند. نوزادان قادر به تشخیص احساسات والدین خود هستند که حتی والدین متوجه نمی شوند که چنین وحشتی، گناه و ناراحتی را منتشر می کنند. اگر والدین به فرزند به عنوان گنگ، احمق، یا ناامید به فرزند خود بازگردند، این همان طریقی است که کودک خود را درک می کند. نام فرزندان خود را به عنوان نامزدی نامناسب نامنویسی نکنید، زیرا این بخشی از فرهنگ لغت روانشناختی خود است. به فرزندتان بگویید که چگونه شگفت انگیز، هوشمند و هوشمند است. به او بگو که خوب است که اشتباهات را انجام دهی و دوباره امتحان کن. اجازه دهید کودک به شما کمک کند قوانین و عواقب را برای شکستن آنها برای خانه بسازید. به آنها کارها بده بچه ها، مانند بزرگسالان، احساس خوبی نسبت به خود دارند وقتی احساس می کنند که به بهترین وجه توانایی خود را در رفاه خود دارند.

تدریس خودبازی

۳٫ آموزش فرزند برای کنترل رفتار خود، به رغم احساسات و احساسات خود، بزرگترین هدیه ای است که والدین می توانند به فرزند خود بدهند. خود رشته ای به اطفال اطمینان می دهد که در هر حوزه زندگی خود از بین برود. خود انضباط مهارت است که به آنها کمک می کند تا زمانی که بیش از حد برای نوشیدن و یا نیاز به خواب کافی در شب برای انجام آزمایش در روز بعد است. راز آموزش دادن خود رشته به هماهنگی وظایف انجام کارها با فعالیت های لذت بخش است. همه کودکان باید یک برنامه آموزشی داشته باشند. یک زمان که فقط برای انجام تکالیف یک طرف را تنظیم می کند. برنامه مطالعه نباید با نمایش تلویزیونی مورد علاقه خود، ورزش یا فعالیت های دیگر منجر شود. کودک شما می تواند با صرف زمان در حساب MySpace، صحبت کردن در تلفن و یا بازدید از دوستان خود را پاداش دهد.

تفکر انتقادی آموزش

۴٫ اطفال خود را بیاموزید تا سؤال بپرسید، بدون اینکه منبع اطلاعات را جمع آوری کنند، حقایق را جمع آوری و تصمیم گیری کنند. وقتی تماشا کنید کارتون ها یا نمایش های نخستین روز را با فرزندان خود بپرسید، آنها فکر می کنند که نمایش باید به طور متفاوتی به پایان برسد و چرا. خواندن داستان ها را به فرزندان خود و از آنها بخواهید یا آنها فکر می کنند که داستان قابل قبول است. از کودک خود بپرسید که نظرشان در مورد موضوعات مختلف است و از آنها بخواهید تا از پاسخ خود با شواهد حمایت کنند. دادن توانایی کودک برای تفکر انتقادی و تحلیل وضعیت از دیدگاه ها و دیدگاه های مختلف، بزرگترین هدیه ای است که شما همیشه می توانید آنها را در یک جامعه چند فرهنگی زندگی کنید. هنگامی که یک کودک قادر به انتقاد برای خود فکر می کند و تصمیمات صحیح منطقی می گیرد؛ آنها کمتر فعال در فعالیت جنسی، استفاده از مواد غیر قانونی یا شرکت در باندها هستند. آنها می توانند تعیین کنند که آیا اعمالشان آنها را به اهداف زندگی خود نزدیکتر می کند یا از اهداف زندگی شان نزدیکتر است. مهمتر از همه، آنها تصمیمات خود را مبنای اینکه آیا آنها توسط مقامات محکوم می شوند یا مجازات می شوند، اتخاذ نمی کنند؟ آنها تصمیم خود را بر اساس وجدان خود درست و غلط خواهند گذاشت. آنها را آموزش دهید که عظمت همیشه در مورد داشتن پاسخ درست یا خشنود کردن دیگران نیست. عظمت در مورد پرسیدن سوالات مهم و انجام درست آن است، حتی اگر شما تنها باشیم.

هدف هدف

۵٫ پیدا کردن آنچه که فرزند شما به طور طبیعی خوب است و آنها را به عنوان فرصت های بسیاری که ممکن است برای بیان هدیه و استعداد طبیعی خود را. این فعالیت ها را در هنگام کمک به آنها برای انجام کار خانگی خود در نظر بگیرید. مطالعه Howard Gardener 9 انواع هوش و تجزیه و تحلیل کنید که کدام نوع اطلاعات به کودک شما مناسب است. اطلاعات مربوط به سبکهای یادگیری را بخوانید و تعیین کنید که آیا فرزند شما یک دانش آموز مغز است و اینکه چگونه بهترین داده ها را از نظر شنوایی، تصویری یا زیبایی شناسی پردازش می کند. بعضی از کودکان در حالت استاندارد اطلاعات جامعه متناسب نیستند و به عنوان دستاوردهای ضعیف تحصیلی برچسب گذاری می شوند. با این حال این کودکان همان ممکن است در ساختن چیزها، نقاشی، نقاشی یا ایجاد موسیقی باطل شوند. برای والدین مهم است که فرزندانشان را بشنوند که با هدایا و استعدادهای فیزیکی و فکری کامل به دنیا آمده اند تا رویای خود را برآورده سازند. پرندگان با بال بالایی به پرواز در آمدند، نه به زیر آب شنا. اجازه دهید فرزندان شما بدانند که برای آنها فقط برای آنها جای خاصی در جهان وجود دارد. آنها را درک کنید که آنها چه کسی هستند، زمانی که هیچکس به دنبال آن نیست.

سختی ذهنی

۶٫ همه ما این جمله را شنیدیم: "چوب ها و سنگ ها ممکن است استخوان هایم را شکستن، اما این کلمه هرگز به من آسیب نمی رساند". با این حال همه ما می دانیم که هیچ چیز نسبت به کلمات دچار روح انسانی نمی شود. شرط می بندم که بلافاصله می توانید از سه یا چند بار فکر کنید که کسی چیزی برای شما گفته است که شما را به چنان عمیقی آسیب برساند که در شب بخوابید. شما به فرزندان خود اطمینان دارید که ذهنیت سختی دارند، به آنها بگویید که مهمترین نظر شخصی آنها این است که آنها خودشان هستند، و دوم اینکه این نظر کسی است که آنها را عمیقا دوست دارد. به فرزند خود بگویید که افراد با اعتماد به نفس فقط در زمان برنده شدن و یا چیزهایی که به راه خود می رسند اعتقاد دارند. افرادی که اعتماد واقعی دارند بدون در نظر گرفتن نتیجه، به خودشان اعتقاد دارند، زیرا تنها به چیزهایی که می توانند کنترل کنند تمرکز کنند. آنها را آموزش دهید که نمیتوانند درجه ای را که معلم پس از تست آن را انجام می دهد کنترل کند. آنها فقط می توانند کنترل کنند که چه مدت آنها مطالعه می کنند و اینکه چگونه قبل از آزمایش آماده می شوند. آموزش دادن کودک به دشواری ذهنی، آموزش دادن آنها به تمرکز بر روی چیزهایی است که می توانند کنترل کنند و از خودشان صادقانه بپرسند: آیا من بهترین کار را انجام دادم؟ اگر آنها بتوانند جواب بدهند سؤال بعدی باید باشد: «بعدا چه موقع می توانم متفاوت انجام دهم؟»

مهربانی

۷٫ شفقت زبان جهانی احساسات، احساسات و اخلاق است. آموزش فرزندتان در مورد شفقت همیشه شامل قوانین و مقررات ساخته شده نیست زیرا این قوانین باعث ایجاد شرایط نامطلوب رنج های انسانی مانند حقیقت و آنچه که به یهودیان اتفاق افتاده است. فرزندانتان را آموزش دهید که اگر آنها بخواهند بدانند که چگونه شخص احساس می کند یا اینکه یک عمل درست یا غلط است، به آنها بگوئید از خودشان بپرسید: «آیا می خواهم این اتفاق برای من یا کسی که عاشقش هستم بکنم؟» پاسخ آنها آنها را به شکل صمیمانه ی شفقت متصل می کند که به تمام انسانیت متصل است.


Tags: , , , , , ,