Career Aerospace – شغل عالی برای ماجراجویی

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

اگر تصمیم گرفتید حرفه خود را عوض کنید و به صنعت هوافضا بپیوندید، شما انتخاب خوبی نخواهید کرد. مهم نیست که چه چیزی از سرتاسر زمین بیرون بیایید، برای اکثر دسته های این صنعت وجود دارد. بر خلاف سایر سازمانها، صنعت هوافضا همان چیزی نیست که "منطقه مشترک" در عرصه ی کسب و کار نامیده می شود.

نقش شغلی شغلی در هر صنعت
موقعیت های شغلی شغلی در تمامی صنایع، مانند فروش و بازاریابی و امور مالی و غیره در هر نوع صنعت یافت می شود. این دانش هنگامی که شما قصد تغییر شغل خود را دارید و برای چیزی متفاوت است، به شما کمک خواهد کرد. با این حال، صنعت هوافضا کاملا متفاوت از دیگران است و دارای نقش های خاصی است که با آن کار می کنند. بنابراین اگر شما برای کار در هوافضا انتخاب می کنید، باید بدانید که چه چیزی این صنعت را شامل می شود. شما باید به یک عرصه کاملا جدید با گذار تبدیل شوید که بسیار دشوارتر از بین دو صنایع دیگر است.

برخی از موقعیت های شغلی باقی خواهد ماند و شما نیاز به همان نوع پس زمینه و صلاحیت بدون در نظر گرفتن صنعت که شما در آن هستید. به عنوان مثال، اگر شما در طراحی وب سایت هستید، شما هم همین کار را انجام دهید، حتی اگر شما به عضویت یک شرکت متفاوت است شرح شغل شما یکسان باقی می ماند همین امر برای حسابرسان، حسابداران و مشاوران مالی و بسیاری دیگر از کارهای شغلی مناسب است. شما هنوز هم انجام آنچه برای شما در ابتدا آموزش دیده است.

گاهی اوقات شما هنوز هم در صنعت یکسان هستید، اما با توصیف شغل کاملا جدید و متفاوت. اگر شما یک خلبان در صنعت هوافضا بوده اید و اکنون به یک ناوبر تبدیل شده اید، شما همچنان در همان خط با یک توصیف شغل جدید ادامه می دهید. تا زمانی که از آنچه که تغییر شغل مستلزم آن است و برای آن آماده هستید آگاهی داشته باشید، هیچ مشکلی در انتقال گذار به صورت همیشگی نخواهید داشت.

در صورتی که قلب خود را در صنعت هوافضا تنظیم کرده باشید، می توانید از طریق گزینه های مختلفی که می خواهید به صنعت پیوستن یا از آن خارج شوید و به چیز دیگری تغییر دهید، در شبکه جستجو کنید. مشاغل مشترک در صنعت هوافضا و چندین نفر دیگر از خارج وجود دارد. شما می توانید واجد شرایط برای گرفتن چیزی است که در این منطقه مشترک و برای آنچه شما واجد شرایط هستید. این به شما اطمینان میدهد که بتوانید در هر صنعت دیگری در همان منطقه کار کنید.


Tags: , , ,