Krabi در تایلند به عنوان گزینه اموال بازنشستگی

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

بسیاری از افراد بازنشستگی، بسیاری از بازنشستگان دریافتند که بازنشستگی، که آنها رویای آن را می دانند، امکان پذیر نیست. افت ارزش سهام، درآمد سرمایه گذاری و قیمت های در حال افزایش، به این معنی است که بسیاری از بازنشستگان به دنبال راه هایی برای رسیدن به آنها هستند. ترکیب این با تغییرات مستمر در حال تغییر در قوانین تغییرات در فرار از زمستان سنتی گرم اسپانیا، پرتغال و جنوب فرانسه، بسیاری از مردم می دانند آنچه می توانند انجام دهند.

یکی از گزینه ها این است که فقط در کشور خود اقامت داشته باشید، گرما را در زمستان بپیمایید و بهترین آن را داشته باشید. این خوب است، اما با افزایش هزینه های سوخت، حتی این قصد تقاضای قربانیان را دارد، و اجازه دهید آن را به چالش بکشد، آن را کاملا به آنچه مردم احساس می کنند از زندگی سخت کار و صرفه جویی در زندگی است.

یکی دیگر از گزینه این است که به جای دیگری نگاه کنید. آسیا و به طور خاص Krabi در تایلند می توانند برای برخی پاسخ دهند. این پرواز طولانی تر برای رسیدن به آنجا است و این به معنای هزینه بیشتر است، اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که ارزش آن را دارند.

قبل از نگاه کردن به شیوه زندگی، عامل هزینه وجود دارد. در اینجا ما باید هزینهای از دست رفتن، هزینه زندگی و سایر هزینهها را در نظر بگیریم. پرواز در تایلند در حال حاضر هزینه به طور متوسط ​​۵۰۰ یورو برای یک بلیط بازگشت در کلاس اقتصاد است. تمام هزینه ها و هزینه های کاغذی حداقل و هزینه زندگی در مقایسه با هر کشور غربی بی حد و حصر بسیار منطقی است. امکانات پزشکی عالی برای مراقبت های بهداشتی در یک استاندارد خوب وجود دارد. در حال حاضر برای مشکلات جدی تر این نیاز به سفر دو ساعته به پوکت می باشد، اما ساختمان بیمارستان بین المللی جدید Krabi در حال انجام است و در اوایل سال ۲۰۱۲ برای کسب و کار باز خواهد شد.

همه این عوامل به این معنی است که Krabi به سرعت بیشتر و بیشتر از این بخش بازنشستگی جذب می کند. این در حال حاضر یک پایگاه خارج از کشور بزرگ است که بدان معنی است که تمام امکانات در دسترس آسان است و همچنین یک جامعه پر رونق از بسیاری از کشورهای در خانه وجود دارد. اما دلیل اصلی این که مردم در کرابی قرار دارند، برای استاندارد زندگی است که می تواند در درآمد بسیار اندک به دست آید. اگر از رستوران ها و مغازه های توریستی مرکزی اجتناب کنید، مردم متوجه می شوند که می توانند خیلی خوب زندگی کنند. زیبایی ترین منبع کرابی است. همانطور که در بسیاری از کشورها، شما یک روز عالی دارید، باید بیرون بروید و پول را در کرابی خرج کنید، آن را رایگان. حتی سرگرمی هایی مثل گلف و ماهیگیری هم بسیار منطقی هستند.

آب و هوا در ماه های زمستان کاملا کامل است، فقط ترکیبی مناسب از درجه حرارت و رطوبت برای از بین بردن درد و درد، و با هوا کاملا تمیز و دلپذیر است تا تنفس را برای شما لذت بخشد. بسیاری از مردم در کرابی با جابجایی مشترک یا شرایط روحی که می گویند واقعا در مورد آنها در مورد آنها فراموش شده است وجود دارد. در طول این ماه ها تهویه مطبوع ضروری نیست، بنابراین بدون کنترل دما مورد نیاز، صورتحساب برق کم است. خوردن غذا برای شما و یا لذت بردن از غذای محلی، هنگامی که مردم کار می کنند و مردم محلی غذا می خورند، خوردن یک تجربه بسیار مقرون به صرفه و لذت بخش است. بازارهای محلی بزرگ و پر از غذاهای دریایی تازه، میوه ها و سبزیجات هستند، ارزان تر و بهتر از آنها می توان در Tesco خریداری کرد. اما برای لذت های ساده که اکثر غربی ها نمی توانند بدون آن زندگی کنند، تسکو فقط جاده در شهر Krabi است.

این ما را به مسکن می آورد. دو گزینه برای فراریان زمستانی، اجاره دادن و خرید وجود دارد. اجاره واقعا بسیار منطقی است. بسته به بودجه، طیف گسترده ای از گزینه های بسیار ساده ۱ اتاق خوابه تک داستان با باغ کوچک به یک استخر شاد در ویلا و بیشتر چیزهای بین وجود دارد. قیمت اجاره ای ۶ ماهه برای یک خانه ۱ خوابه کوچک ممکن است تا ۱۲۰ یورو در هر ماه باشد، قیمت یک ویلا استخر ۳ خوابه می تواند تا ۷۰۰ یورو در ماه باشد. سپس گزینه های بسیار لوکس تر با قیمت های آشکار بالاتر وجود دارد. در این قیمت ها، تعداد بیشتری از بازنشستگان وجود دارد که خانه های خود را در ماه های زمستان برای اروپا اجاره می کنند، محل اجاره و جابجایی این تفاوت ها را دارند. درآمد ممکن است بزرگ باشد، اما واقعا به پرداخت هزینه های پرواز کمک می کند و در این روز و سال هر گونه درآمد اضافی باید خوب باشد.

گزینه دیگری برای بازنشستگان این است که ملک را در Krabi بخرید. چندین فرصت در این بخش وجود دارد. اگرچه ممکن است یک خارجی برای داشتن مالکیت زمین در تایلند امکان پذیر نباشد، اما ممکن است به مدت طولانی اجاره کند یا چارچوب قانونی دیگر را برای مالکیت زمین ایجاد کند. با این حال، یک خارجی می تواند یک مجتمع مسکونی داشته باشد و می تواند یک ساختمان فیزیکی داشته باشد که بر روی یک قطعه زمین ساخته شده است. اگرچه ما قبل از خرید یک وکیل واجد شرایط و با تجربه را توصیه می کنیم، بسیاری از آنها دریافتند که این یک فرصت بسیار واقع گرایانه است. مزایای آن ارزش تلاش است. شما نه تنها مکان خود را برای ماه های زمستان دارید، بلکه درآمد بالقوه اجاره بسیار خوب است.

کرابی یک مقصد گردشگری رو به رشد است و بازار گردشگری در کل آسیا به سرعت در حال رشد است. خواص کوتاه مدت اجاره در حق بیمه و تقریبا تقاضا در بیشتر موارد سال است. بنابراین، اگر پول نقد در یک بانک بنشینید، روزانه کاهش پیدا کنید، شاید این راهی است که آن را برای شما کار کند و در عین حال به شما امکان بازنشستگی حتی بیشتر از آن چه که در آن رویایید، بدهید.


Tags: , , , , , ,