MLM اسرار کسب و کار خانگی به صورت رایگان

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

من در روز دیگر به دنبال یوتیوب بودم و تماشای ویدیو بودم و من خیلی شگفت زده شدم که چگونه مردم در فرصت کسب و کار خود موفق به کسب درآمدند؛ آنها هرگز فرصتی برای درک چگونگی به طور موثر کسب و کار خود را آنلاین ندارند. اگر مردم از تبلیغ فرصت خود و شروع به دادن اطلاعات به مردم در مورد چگونگی رشد کسب و کار خود و یا کمک به آنها در جستجو برای کسب و کار کسب و کار آنها نتایج بیشتر در کسب و کار خود را ببینید. افراد آنلاین هر روز به دنبال این نوع از اطلاعات هستند، و اگر شما فقط می توانید آنها را به آنچه که آنها انجام می دهند شما خواهد شد با سرب و چشم انداز مشغول است.

اکنون برای یادگیری نحوه انجام این کار باید مفاهیم بازاریابی جاذبه را بیاموزید. این یک مفهوم است که طی چند سال آینده توسط هر شرکت بزرگ چند ملیتی آموزش خواهد یافت تا بتواند زنده بماند زیرا بسیاری از این شرکت ها یا آموزش روش های قدیمی بازاریابی مانند ایجاد لیست و جستجو برای خانواده و دوستان است. من در حال حاضر بسیاری از افراد شما در حال تلاش برای کشف چگونگی رانندگی بیشتر و کسب رهبری بیشتری هستند. من ساعت ها در خط به دنبال آن یک انجنیر بود که من را به بالای موفقیت در MLM می برد. سپس یک روز در مفهوم بازاریابی جاذبه فرار کردم و همانطور که می گویند بقیه یک تاریخ است.

اگر شما شروع به درک این شما احتمالا با استفاده از مفهوم بازاریابی مدرسه قدیمی شکست خورد. شما اولین نفر نخواهید بود، زیرا ۹۰٪ از افرادی که در mlm شرکت می کنند، درآمد واقعی ندارند و اکثر آنها هرگز دریافت نکرده اند. آیا این بدان معنی است که هر کس با استفاده از تکنیک های بازاریابی مدرسه شکست خواهد خورد، من باید بگویم نه، اما آیا فکر می کنید که شما بخشی از این ۱۰٪ است که آن را در mlm تبدیل می کند. اگر بخواهم به شما آرزوی موفقیت داشته باشم، اما اگر میخواهید رهبرتان در صنعت یا شرکت شما باشد، باید جذابیت تکنیکهای بازاریابی را از امروز شروع کنید.


Tags: , , , , , , ,