OxyDHQ – کشتن سرطان از طریق اکسیژن سازی سلولی

دی ۳, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

سطوح اکسیژن کم سلولی میتواند منجر به سرطان شود:

ما در جهان زندگی میکنیم که در آن سموم و سرطان زا وجود دارد حتی در هوا که نفس می کشد. محصولات خانگی عمومی از جمله محصولات تمیز کردن، خوشبو کننده های هوا و غیره به علاوه کرم های زیبایی و مراقبت از پوست، ژل های حمام و دوش، مگر اینکه به طور طبیعی در آنها وجود داشته باشد، حاوی پارابان ها و سایر مواد سمی است که سرطان زا هستند. علاوه بر این، مواد غذایی که ما خریداری می کنیم، مگر اینکه گواهی شده آلی، با آفت کش ها و سایر مواد شیمیایی که مانع عملکرد سالم سیستم ایمنی بدن می شوند اسپری می شود و همچنین می تواند به طور مستقیم به سرطان کمک کند.

ایجاد این سموم در بدن ما باعث می شود که سلول های اطراف از اکسیژن گرسنه شوند. اکسیژن نقش کلیدی در عملکرد سلول های سالم دارد، به همین دلیل اکسیژن نیاز به هوازی دارند؛ به این معنی که اکسیژن را برای تولید انرژی احتیاج دارند. هنگامی که در دسترس بودن اکسیژن به یک نقطه خاص کاهش پیدا کند، سلول قادر به ادامه کار به درستی نیست و در حال حاضر مستعد حمله به میکروبها است که در واقع سلول را از بین می برد. در این نقطه، مکانیزم تنفسی سلول متوقف می شود در یک حالت طبیعی عمل می کند. راه، بی هوازی تبدیل می شود. این عملکرد اساسی سلول های سرطانی است، آنها بی هوازی هستند و به جای اکسیژن برای تولید انرژی به دنبال گلیکوژن هستند. سلول های سالم اطراف تحت تأثیر عملکرد این سلول های سرطانی و کمبود اکسیژن در نتیجه فرایندهای بی هوازی قرار گرفته اند و همچنین قادر به انجام آن به طور طبیعی نیستند. این است که چگونه سرطان می تواند در بدن ما نگه داشته و شروع به گسترش می کند. سلول های سرطانی، زمانی که در یک محیط زیست تخلیه شده اند، مانند آتش وحشی رشد و گسترش خواهند یافت! همانطور که سلولهای سرطانی اکسیژن بیشتر و بیشتر دریافت می کنند، میزان آن در حال گسترش است و تا زمانی که شروع به مردن می کند، کندتر و کندتر می شود.

سلول های سالم در یک محیط بسیار اکسیژن خوراکی رشد می کنند و توانایی خود را دارند و می توانند خود را از بین ببرند. بنابراین حیاتی است که ما باید با یک بیماری جدی مانند سرطان مواجه شویم که سطح اکسیژن سلولی را افزایش می دهد تا توانایی بدن ما برای مبارزه با بیماری در سطح مهم ترین سطح را افزایش دهد. در سطح سلولی!

انکولوژیست شما به خوبی از این واقعیت است که اسکنر اکسیژن سرطان را از بین می برد، با این حال، از آنجا که تنها می تواند توصیه ها و تجویز هر نوع داروئی را که از طریق شرکت های دارویی ارائه می دهد، آنها در انتخاب شما حامی شما نیستند که چنین مسیری را پیش ببرند. شرکت های دارویی بزرگ تنها علاقه مند به تولید مواد مخدر هستند که حقوق قانونی دارند، اکسیژن به این دسته نمی افتد، زیرا نمی تواند اختراع و بیش از حد قیمت باشد.

اتو Heinrich Warburg جایزه صلح نوبل در سال ۱۹۳۱ برای کشف خود مبنی بر اینکه سلول های سرطانی بی هوازی هستند، جایزه صلح نوبل را به دست آوردند، بنابراین این به هیچ وجه یک مفهوم جدید نیست، تنها چیزی که به نظر می رسد صرفا به خاطر صنایع پزشکی نادیده گرفته شده است، داشتن داروی سرطان بعدی بزرگ تحت آزمایش. همیشه داروها هستند زیرا این همه آنها می توانند اختراع کردن. حقیقت این است که موثر ترین درمان ها بسیار ساده تر از همه اینهاست، طبیعت همه چیزهایی را که نیاز داریم فراهم می کند و علم ما را قادر می سازد این ترکیبات طبیعی را در راه های مقابله با سرکوب کننده های سرطانی قوی قرار دهد.

روش های مؤثر برای تحویل اکسیژن به سلول:

مشکل در انتقال موفقیت آمیز اکسیژن به سلول های سرطانی به دلیل پوشش ضخیم است که میکروب اطراف این سلول ها ایجاد می کند. هنوز کشف نشده است که چگونه میکروب این پوشش پروتئین را تشکیل می دهد، اما یکی از شایع ترین آن ها مصرف اکسیژن از آن است.

آنچه که مورد نیاز است توانایی برش از طریق این پوشش است، جایی که پس از آن اکسیژن می تواند به سلول منتقل شود. پس از آن ممکن است نه برای مرگ سلول، بلکه برای آن برای بازسازی خود و بازگشت به حالت عادی، عملکرد سالم است.

اکثر مکمل های اکسیژن قادر به نفوذ به پوشش اطراف سلول های سرطانی نیستند. با این وجود، یک روش، که بسیاری از مردم آن را بسیار موثر دانسته اند، عبارتند از مصرف پراکسید هیدروژن غذا. این فکر ساده ای است که می توان از آن کنار گذاشت، اما این فقط به دلیل عدم درک پراکسی هیدروژن است. ما معمولا به یک ماده شیمیایی برای سفید کردن مو فکر می کنیم. حقیقت این است که پراکسید هیدروژن کاملا طبیعی است و به سادگی آب با یک اتم اکسیژن اکسیژن است. ما همه از آب به عنوان ساختار اتمی (H2O) می دانیم، پراکسید هیدروژن بسیار شبیه (h2o2) است، و این اتم اکسیژن اضافی آن را به برخی از خواص بسیار جالب است. اگرچه مهم است که وقتی که به عنوان یک روش برای درمان بیماری مصرف می شود، یک پروتکل مناسب را دنبال کنید. حمام پراکسید هیدروژن یکی دیگر از راه های خوبی برای جذب اکسیژن از طریق پوست است. من توصیه می کنم خواندن "بسیاری از مزایای هیدروژن پراکسید" http://educate-yourself.org/cancer/benefitsofhydrogenperozide17jul03.shtml

شاید بهترین راه برای جذب اکسیژن از سلول های ما است با گرفتن OxyDHQ. آنزیم های پروتئولیتیک و پانکراس موجود در OxyDHQ توانایی شکستن پوشش محافظ در اطراف سلول های سرطانی را دارند و سپس اکسیژن به داخل سلول آزاد می شود، هر جا که لازم باشد. علاوه بر این، OxyDHQ حاوی ۵٪ تخمیر، ۸۴ ماده معدنی، ۳۹ آنزیم، ۱۹ اسید آمینه، ۱۳ ویتامین اصلی، اسید ellagic، ۲۸ فیتوپروتئین، ۱۹ گیاه، ۲۳ عدد سبزیجات و ۷ مخلوط آب می باشد که باعث می شود آن را بسیار فعال و قوی از بسیاری از بیماری های دیگر و همچنین سرطان.

DHQ چیست؟

DHQ نه تنها توانایی بهبودی و توانایی مبارزه با سرطان Oxy DHQ را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد، بلکه نشان می دهد که در سلول های سالم سلول سالم به میزان ۲۴۰٪ افزایش می یابد. این به این معنی است که سلول های سالم نیز از گسترش سرطان محافظت می شوند. DHQ یک داروی قدرتمند آزاد رادیکال است و به تقویت خون و بهبود گردش خون کمک می کند.

آسکوربوفسفات یک شکل از ویتامین C است که بسیار قوی از ویتامین C است و یکی دیگر از عناصر OxyDHQ است که عملکرد DHQ را تقویت می کند و باعث افزایش قابلیت های مبارزه با سرطان این محصول می شود. ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی و آسکوربوفسفات است که تقریبا ۱۶ برابر قوی تر از عنصر قدرتمند و ضد سرطانی OxyDHQ است.

پیوستن سرطان از زوایای مختلف، باعث افزایش پتانسیل موفقیت می شود:

اگر شما در معرض Oxy DHQ به عنوان بخشی از رژیم مبارزه با سرطان باشید، مصرف آن همراه با زئولیت مایع تقویت شده با DHQ و PH Balancer 8 باعث افزایش پتانسیل برای موفقیت به میزان قابل توجهی. این سه محصول همچنین به عنوان Trio Dynamic شناخته می شوند و به عنوان دسته کوچک موسیقی جاز بسیار محبوب هستند.

زئولیت، به علت خواص خواص شیمیایی آن، یک روش سم زدایی فلزات سنگین است. Zeolite مایع که همچنین بخشی از Trio Dynamic است نیز با DHQ و همچنین خواص سم زدایی آن افزایش یافته است، همچنین یک قاتل بسیار موثر برای سرطان است.

یکی دیگر از شرایط لازم برای رشد سرطان، سطح بسیار اسیدی است. pH Balancer 8.0 خنثی کردن سطوح pH بدن باعث می شود که سرطان برای زنده ماندن بیشتر و دشوارتر باشد، و این یک زاویه مهم برای پوشش رژیم مبارزه با سرطان است.

این محصولات می توانند بسیار سریع باشند و در صورت کم کردن سرعت میزان سرطان گسترش می یابند. اگر اندازه تومور هنوز هم افزایش می یابد، اما باید دوز افزایش یابد و گاهی اوقات همراه با بعضی از مکمل های مبارزه با سرطان نیز استفاده شود.

شکست سرطان با موفقیت:

مهم است که به یاد داشته باشید، علیرغم روش های ذکر شده در این صفحه، روش بالقوه بسیار موثر برای سرطان به جای شیمیدرمانی به شکست می انجامد تا بتواند این پتانسیل را چندین برابر کند تغییرات دیگر شیوه زندگی می تواند نتایج قابل توجهی داشته باشد. پیش از این در این مقاله بحث شده است که چگونه سلول های سرطانی دارای گیرنده های گلوکز ۲۰ برابر بیشتر از سلول های سالم هستند، زیرا این کار آنها تولید انرژی آنها است. از گلوکز این هیچ معنی ندارد؛ بنابراین، برای خوردن هر چیزی که حاوی قند باشد، به این دلیل که "سلول های سرطانی" به وضوح "تغذیه" است، همچنین ذکر شده است که چگونه سرطان در یک محیط بسیار اسیدی ایجاد می شود، بنابراین غذاهای اسیدی نباید از بین بروند. بهترین راه پیش رو است و موفقیت هر محصول دیگری را که انتخاب می کنید به طور نامحدود انجام می دهد را تقویت می کند.

به خاطر داشته باشید هدف این است که کاملا سرطانی را آزاد کنید و برای بازگشت آن هرگز نباشد. ایجاد شرایط ایده آل برای بازگشت سرطان، و در ابتدا ممکن است نقش مهمی در شکل گیری سرطان داشته باشند، هرچند این همیشه کاملا درست است اما زندگی سالم را حفظ کنید و همیشه باید از سرطان آزاد باشید [۱۹۶۵۹۰۰۳] Dose Requirements OxyDHQ:

اگر OxyDHQ را به عنوان بخشی از پروتکل مبارزه با سرطان انتخاب کنید، نیازهای لازم برای دوز مناسب برای به حداکثر رساندن اثربخشی آن مهم است و بستگی به مرحله سرطان دارد. [۱۹۶۵۹۰۰۳] در زیر مقادیر مناسب به مدت یک ماه عرضه می شود:

سرطان زودرس = ۳ بطری سرطان پیشرفته = ۴ بطری بسیار پیشرفته = ۴ بطری مرحله پایانی = ۵ بطری

اگر شما در مورد trio پویا تصمیم بگیرید، عرضه زئولیت پیشرفته با DHQ و pH Balancer 8.0 در حال حاضر در اطراف ارقام بالا محاسبه شده است.

برای اطلاعات بیشتر. & خرید جزئیات زیر را ببینید.

عوارض جانبی OxyDHQ:

اگر بعد از مصرف OxyDHQ متوجه شدید که عوارض جانبی مانند شکم بیش از حد را تجربه می کنید، Zeo3 یک محصول جایگزین توصیه می شود. یکی از دلایل احتمالی چنین عوارض جانبی این است که اگر نتوانید از نوشیدنی های بسیار اسیدی با توجه به سطوح بالای اسکیزوفرنیا DHQ برخورد کنید، پس بهتر است Zeo3 را انتخاب کنید.

علاوه بر تحویل اکسیژن به سلولها، Zeo3 به بهبود pH در بدن کمک می کند و همچنین حاوی برخی از زئولیت ها است. این بهترین چیز برای Oxy DHQ است.

Zeo3 نیز از لینک زیر موجود است.

]


Tags: , , , , , ,