SIC Code و شروع کسب و کار

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

فرض میکنم این یک کسب و کار مبتنی بر خانه است. آیا متوجه می شوید که موسسات وام دهنده در یک کسب و کار مبتنی بر خانه به اندکی دقت بیشتر از حد معمول نگاه می کنند. بنابراین شما می خواهید پرونده شما (پرونده) بسیار قوی باشد.

در مورد این موضوع فکر کنید، اگر شما یک کسب و کار مشاوره در خانه دارید و یک بانک به شما پول می دهد. به راحتی می توان آن را فقط برای بسته شدن و ترک نمودن – به وام دادن به وظیفه. بنابراین به نظر می رسد که شما باید یک کسب و کار را انتخاب کنید که با توجه به نهادهای قرض گرفته شده است. این من را به موضوع کدهای SIC می آورد. SIC نام تجاری طبقه بندی صنعتی استاندارد است. اساسا هر نوع کسب و کار را می توان با استفاده از این کدها طبقه بندی کرد بنابراین کسب و کارهای مختلف منعکس کننده کد های SIC مختلف است.

نکته اصلی این است که یک کسب و کار را انتخاب کنید که یک کد SIC کم خطر دارد. به هر حال، فقط این نوک ارزش "وزن در طلا" است. بسیاری از گوروس های مشاوره اعتباری کسب و کار شما را به دسته بندی کسب و کار خود به عنوان "مدیریت عمومی" و یا "مدیریت کسب و کار"، یک نام عمومی است. من واقعا معتقد هستم که این امر در بلند مدت به تلاش های شما آسیب می رساند. طبیعت کسب و کار – SIC مربوط به آن بخش بزرگی از ایجاد یک پایه جامد برای توسعه اعتبار کسب و کار است. هدف شما باید برای توسعه فایل کسب و کار شما باشد، بنابراین شما می توانید خطوط نقدی اعتباری بدون هیچ گونه تضمین شخصی دریافت کنید. هیچ ضمانت شخصی به این معنی نیست که شما نباید از اعتبار شخصی خود برای کسب اعتبار کسب و کار استفاده کنید. بسیاری به شما می گویند که این غیر ممکن در این اقتصاد است. خوب، این نادر است اما غیر ممکن نیست. این تنها نادرست است، زیرا اکثر افراد اعتبار کسب و کار را در معرض اعتبار شخصی قرار می دهند. به علاوه، به یاد داشته باشید که فقط به دلیل اینکه شما درخواست SS # خود را به طور خودکار به این معنی است که اعتبار شما کاهش یافته است. به دلایل امنیتی SS # مورد نیاز است، به خصوص اگر مقدار وام بزرگ است.

پس از گفتن اگر یک کسب و کار SIC با خطر بالا داشته باشید مانند سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، اما شما همچنان از این کسب و کار (و / یا دارایی های کافی در نام کسب و کار) به اندازه کافی پول نقد دارید کسب و کار بسیار قوی است برای بقیه ما، یک کد SIC خوب باید باشد.

بنابراین SIC کم خطر است. سعی کنید کسب کنید که نوع کسب و کار شما در حال ارائه کمکهای مالی به دولت است. پول محرک را دنبال کنید. اگر دولت مایل است به نوع خاصی از کسب و کار کمک کند، کسب و کار دارای کد "خوب" SIC است. بهداشت و درمان، مواد مخدر نمونه خوبی هستند (نمونه های بسیار خوبی هستند). برای راهنمایی بیشتر بیشتر از سایت بازدید کنید.

اشتباه در مورد آن یک کد SIC خوب می تواند تمام تفاوت را اگر شما می خواهید اعتباری کسب و کار بزرگ است.

همیشه یک طراح وب سایت خوب را به یاد داشته باشید به طور خودکار به کارشناس اعتبار کسب و کار / گورو تبدیل نمی شود.


Tags: , , , ,